Regionální

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu

souhrn

Zdroje pokut obdržené 4 institucemi, které porušily předpisy o správě úvěrů: dohled a vydávání pokut v Pekingském obchodním deníku se stal normou. Dne 7. srpna vydalo oddělení řízení provozu centrální banky řadu pokut. Tentokrát byly celkem 4 instituce pokuty, zejména včetně bank a spotřebitelů. Finance a financování automobilů. Analytici se domnívají, že trend silného dohledu bude v letošním roce pokračovat a stále nebudou žádné rezervy při nápravě všech druhů nelegálních operací.

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu-0

 Zdroje pokut obdržené 4 institucemi, které porušily předpisy o správě úvěrů: dohled a vydávání pokut v Pekingském obchodním deníku se stal normou.

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu-1

  Dne 7. srpna vydalo oddělení řízení provozu centrální banky řadu pokut. Tentokrát byly celkem 4 instituce pokuty, zejména včetně bank a spotřebitelů.

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu-2

  Finance a financování automobilů.

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu-3

  Analytici se domnívají, že tento rok bude pokračovat v trendu silného dohledu a nebude nadále vynaložit žádné úsilí na nápravu různých nelegálních operací.

Centrální banka vydala řadu pokut, Minsheng Bohai Beiyin a další 4 bankovní instituce dostaly pokutu-4

 V řadě pokut, které byly tentokrát oznámeny, byla Bohai Bank obviňována z porušení příslušných ustanovení „předpisů o řízení úvěrového vyšetřování v odvětví“ za to, že neprošlo účtování účtu „finanční prostředky čekající na vypořádání“ u jednotlivých pokladničních dokladů a nesplnilo povinnosti identifikace zákazníků v souladu s předpisy Oddělení správy provozu centrální banky uložilo celkovou pokutu ve výši 940 000 juanů. Pokud jde o důvody potrestání banky Minsheng Bank,Oddělení centrální správy operací banky uvedlo, že banka Minsheng porušila „předpisy o řízení úvěrového vyšetřování v průmyslu“, protože v souladu s předpisy nezohlednila rozpočtové příjmy obdržené státní pokladnou prostřednictvím sběrného úřadu a kupony, které mají být vyplaceny v přepážky některých obchodních prodejen nebo v depozitních a výběrových automatech obsahovaly poškozené kupóny. 》 Příslušné předpisy byly pokutovány 163 000 RMB.

  Kromě pokut uložených oběma bankám porušila Bank of China Consumer Finance Co. , Ltd.

  také článek 40,Podle článku 41 byla uložena pokuta ve výši 300 000 juanů. Mezi nimi byla spřízněné odpovědné osobě uložena pokuta 40 000 juanů. Datum rozhodnutí o správní sankci bylo 31. července.

  Kromě toho byla společnosti Volkswagen Finance (China) Co. , Ltd. uložena pokuta ve výši 250 000 juanů za porušení článku 40 „Předpisů o řízení odvětví poskytujícího úvěrové zprávy“ a související odpovědná osoba byla pokutována 50 000 juanů.

 Rozhodnutí o správním trestu bylo vydáno 31. července.

  Podle informací na oficiálních webových stránkách společnosti Volkswagen Finance je společnost Volkswagen Finance China stoprocentní dceřinou společností společnosti Volkswagen Financial Services Co.

 , Ltd.

  a první plně finančně orientovanou společností v Číně v Číně. Formálně byla založena v září 2004. Volkswagen Finance a SAIC Volkswagen, FAW-Volkswagen,Společnosti jako Volkswagen (China) Sales Co.

, Ltd. úzce spolupracují na poskytování řady inovativních finančních služeb pro hlavní značky koncernu Volkswagen, včetně společností Volkswagen, Audi a Škoda. Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Předpisy o úvěrovém vyšetřování a řízení úvěrového průmyslu, jízdenky, populární doporučení, odložte veřejný účet Sina Finance na 24hodinové nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).