Kultura

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu

souhrn

Noviny informovaly 12. června. Před několika dny se v okrese Qiongshan uskutečnilo „kreativní“ téma farmářovy konsolidace a propagace trhu. Akce se zúčastnily tři skupiny vedoucích okresu Qiongshan, které byly rozděleny do 8 skupin vést tým na Jinlu, Longkunnan, Osm farmářských trhů, včetně Peilong, Fengxiang, Dongmen, Chengdong, Beisheng a Yehe, provedlo aktivity na konsolidaci a posílení „vytvoření“ trhu.„Pane, chápete, že jsme teď

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu-0

  Noviny informovaly 12.

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu-1

   června. Před několika dny se v okrese Qiongshan uskutečnilo „kreativní“ téma farmářovy konsolidace a propagace trhu. Akce se zúčastnily tři skupiny vedoucích okresu Qiongshan, které byly rozděleny do 8 skupin vést tým na Jinlu, Longkunnan, Osm farmářských trhů, včetně Peilong, Fengxiang, Dongmen, Chengdong, Beisheng a Yehe, provedlo aktivity na konsolidaci a posílení „vytvoření“ trhu.

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu-2

  „Mistryně, víte o práci„ dvojí inovace “, kterou v současné době provádíme?“ „Nyní se prostředí hodně změnilo, žije se vám pohodlněji?“ Na místě činu vedoucí okresu vedl každou skupinu zaměstnanců ke kontrole samostatně to V této situaci jsou zaregistrována Názory farmářského trhu a na farmářský trh je dohlíženo na místě a standard je opraven v souladu s „Kreativními standardy farmářského trhu“ a dotazníkovými průzkumy a „Dopisem Haikou Občané “jsou vydáváni.

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu-3

  Byly také vydány dotazníky, které dohlížely na práci „Stvoření“, a doporučuje se, aby obyvatelé aktivně reagovali na výzvu a podíleli se na práci na vytvoření národního civilizovaného města. Prováděním konsolidačních a propagačních aktivit se dále zlepšovala „tvorba“ práce na různých farmářských trzích a míra povědomí, podpory a spokojenosti „vytváření“ občanů.

Qiongshan zahajuje aktivity „vytváření“ konsolidace a propagace na farmářském trhu-4

Během inspekce inspekčním týmem však byly zjištěny některé problémy. Například na některých farmářských trzích stále existují individuální problémy, jako je provoz mimo sklad a nedostatečné čištění, které nebyly účinně vyléčeny. Na základě stávajících problémů při inspekci vytvoří Okresní obchodní kancelář problémovou knihu, požádá o nápravu trhu příslušného farmáře ve stanovené lhůtě a odvede dobrou práci při sledování, naléhání a zpětné vazbě, aby zajistila, že bude na místě. (Město Haikou vytvořilo národní sanitární město,Haikou City založila národní civilizované město, Haikou City Chuangwen, Haikou City Chuangwei, Haikou City Shuangchuang).