Místní

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace

souhrn

Vřelé usmívající se tváře, srdečné pozdravy a trpělivá vysvětlení ... Jako nejkoncentrovanější správní schvalovací a vládní servisní platforma v našem městě, Městské servisní středisko neustále zdokonaluje servisní zařízení, vylepšuje servisní funkce a zrychluje administrativní schválení A zlepšuje úroveň vlády služby. Vyleštit okna městské civilizace z různých stran,Nechte skupinu, aby pomohla Haikou vybudovat národní civilizované město

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace-0

 Vřelé usmívající se tváře, srdečné pozdravy a trpělivá vysvětlení . .

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace-1

 .

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace-2

  Jako nejkoncentrovanější správní schvalovací a vládní servisní platforma v našem městě, Městské servisní středisko neustále zdokonaluje servisní zařízení, vylepšuje servisní funkce a zrychluje administrativní schválení A zlepšuje úroveň vlády služby. Vyleštit okna městské civilizace z různých stran,Chcete-li Haikou pomoci vytvořit národní civilizované město, nechte masy podniknout o jednu cestu méně, o jednu frontu méně, o minutu méně čekání a pocítit teplo harmonie.

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace-3

  Civilizovaná teplá služba „Dobrý den, co mohu udělat pro pomoc?“ „Sbohem a vítejte, až příště přijedete znovu. “ V 10 hodin ráno 12. , reportér vešel do vestibulu Městských záležitostí Servisní středisko, od průvodce ve vstupní hale až po zaměstnance oken,Všichni se usmívali a slušným jazykem kladli otázky a poskytovali služby, aby si lidé, kteří se zabývají záležitostmi, mohli těšit na komplexní služby. Přestože je mnoho občanů, kteří přicházejí za obchodem, jsou velmi spořádaní.

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace-4

  Až na čas od času řvoucí oznámení v hale nebylo slyšet žádný hluk způsobený velkým počtem lidí. Seřazená servisní okna jsou plná vládních pracovníků.

Efektivní a ohleduplná služba k vyleštění okna civilizace-5

 Když byli zaneprázdněni, trpělivě odpovídali na otázky občanů.

  S pomocí Han Xiana, 59letého občana, rychle vyplnil informace a šel do servisního okna Městského registračního centra nemovitostí, aby podnik zvládl.

  Proces dokončil za méně než 30 minut. „Civilizace okna služby do značné míry odráží civilizaci města.

 „Pan Zhao řekl, že byl několikrát v Centru obecních záležitostí a měl pocit, že přístup ke službám zaměstnanců je stále lepší a lepší a že efektivita práce pro masy je stále vyšší a vyšší. a skutečná věc, záležitosti města V očích všech se okna servisního střediska stávají pro lidi stále přátelštějšími a pohodlnějšími. Aby bylo možné komplexně zlepšit profesionální image a úroveň etikety personálu okna,Centrum obecních záležitostí provádí výběrovou činnost „Civilizovaná demonstrační pošta“ a aktivita „Civilizační hvězda“ se provádí jednou za měsíc za účelem výběru civilizovaných, profesionálních, nadšených a aktivních referenčních hodnot zaměstnanců ve všech aspektech.

  Centrum obecních záležitostí navíc každý měsíc organizuje školení o etiketě a výuce podnikání pro servisní pracovníky různých přepážek a vyzývá známé odborníky na etiketu, aby vytvořili standardy pro etiketu, které odpovídají potřebám vládních sálů podle charakteristik přepážek vládních záležitostí. . Dodržujte práci zaměřenou na lidi a v kombinaci s prací „dvojí inovace“ zvyšte povědomí zaměstnanců oken o službách, zavádějte „usmívající se službu“, dosahujte jazykových standardů služeb, jasný a přesný výraz, srdečný a jemný tón a přátelská gesta a gesta.

  Starost o efektivní službu pro masy Samozřejmě nestačí mít usmívající se tvář v civilizovaném okně, ale existuje také efektivní,Pohodlný systém služeb: V tomto okamžiku odvedla různá okna Centra pro záležitosti měst dobrou práci, neustále zlepšovala kvalitu služeb a vysokou účinnost soukromých záležitostí.

  Před několika dny požádal občan Huang o pomoc servisní středisko městské správy. Jeho otec měl potíže s nohama a nohama. Doufal, že okno pro registraci obchodů s nemovitostmi odeslalo Úřad pro pozemkové a zdroje do vládních záležitostí centrum mohlo přijít do služby. Pomozte jeho otci při dědění pozemků.

  Po obdržení žádosti pana Huanga příslušné útvary Centra obecních záležitostí okamžitě komunikovaly s obchodním oknem registrace nemovitostí Městského úřadu pro půdu a zdroje a vyslaly zaměstnance do domova seniorů, aby se postarali o dědické podnikání pro seniory.

  „Vy osobně jste mi přišel pomoci s velkou laskavostí, moc děkuji.

 "Starý muž vzal personál za ruku a poděkoval jim. Není neobvyklé, že se takoví okenní pracovníci starají o masy. V poledne pracují pro lidi přesčas, pomáhají vyplňovat informace a trpělivě řešit problémy .

 .

 " … často se stávají scény potěšujících věcí. Představovalo se to v hale Centra služeb městských záležitostí.

  „Dokud tam budou občané, neopouštíme práci v poledne. „Za účelem řešení problémů, jako je obtížnost a pomalost při podávání žádostí o registraci nemovitostí, prodloužilo Městské záležitosti své provozní hodiny. Zaměstnanci nebudou v poledne odpočívat, aby poskytli služby občanům, kteří přijdou za účelem podnikání.

  Centrum obecních záležitostí navíc realizuje online schůzky a speciální vernisáže. Díky speciálním službám, jako jsou zelené kanály, služby od domu ke dveřím atd. , Budou masy méně cestovat,O linku méně, o minutu méně čekání, péče a efektivní služby si získala chválu všech.

  Péče o detaily a služba občanům ocenila nejen efektivitu zaměstnanců, ale také ocenila pracovní prostředí centra. Centrum pro městské záležitosti speciálně zřídilo vývěsku, reklamní panel „dvojí inovace“, pohodlný koutek s novinami a průvodce na prominentní pozici okna. Bezbariérové ​​průchody a zařízení jsou zřízeny venku a veřejné toalety a městské záležitosti zlepšují pracovní podmínky občanů z prostředí.

  „Prostředí je zde čisté a krásné, úsměv zaměstnanců na rtech a civilizace je zde dobře prokázána.

 “ Pan Lin, občan, který přišel do práce, ocenil prostředí městského servisního střediska. Chcete-li vytvořit krásné prostředí,V čistém a uklizeném pracovním prostředí vychází středisko z detailů a „okna“ vyleští ohleduplným servisem. Nejenže rozšiřuje novou parkovací plochu, ale také poskytuje více parkovacích míst pro pracující lidi a reguluje parkovací pořádek; vědecky rozděluje oblast konzultací, oblast vyplňování informací, čekací oblast a oblast manipulace a zajišťuje poradce, kteří mají vést a vysvětlit. Zároveň,Poskytněte vyplňovací šablony, papír a pero, pevné lepidlo a další vhodné předměty a nastavte sedadla, fontánky na pití, papírové kelímky, zásuvky a další vybavení a předměty, aby se lidé cítili v teple a pohodlí.

Kopírky a tiskárny, fontánky a šálky na pití a bezplatné WIFI v pracovní hale jsou malé detaily, ale díky nim se lidé cítí pohodlně a pohodlně. Rychle, pro zájmy mas není nic malého. (Haikou City vytváří národní sanitární město, Haikou City vytváří národní civilizované město, Haikou City vytváří kulturu, Haikou City Chuangwei, Haikou City Double Innovation).