Živobytí

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena

souhrn

Ráno 12. dne komplexní platforma pro správu dopravní bezpečnosti provincie Heilongjiang dokončila údržbu systému a obnovila normální používání. Řidiči a majitelé automobilů se mohou přihlásit na platformu, aby otevřeli webovou stránku a zkontrolovali a řešili provoz porušení online, požádat o místo kontroly vozidel a domluvit se na prohlídce vozidla., Obnovení platnosti certifikátů po skončení platnosti atd., tyto služby řízení řízení automobilů řeší online. Jak řešit online narušení provozu 1.Registrovaná bezpečnost provozu komplexní

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-0

 Ráno 12. dne komplexní platforma pro správu dopravní bezpečnosti provincie Heilongjiang dokončila údržbu systému a obnovila normální používání. Řidiči a majitelé automobilů se mohou přihlásit na platformu, aby otevřeli webovou stránku a zkontrolovali a řešili provoz porušení online, požádat o místo kontroly vozidel a domluvit se na prohlídce vozidla. , Obnovení platnosti certifikátů po skončení platnosti atd.

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-1

 , tyto služby řízení řízení automobilů řeší online. Jak řešit online narušení provozu 1. Chcete-li zaregistrovat účet platformy pro integrovanou správu služeb zabezpečení provozu, přihlaste se v počítači na adrese http://hl. 122.

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-2

 gov. cn k osobní registraci. Musí to být číslo mobilního telefonu v provincii (pokud není v souladu s mobilním telefonem).

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-3

  telefonní číslo během registrace vozidla, změňte jej prosím nejprve na oddělení dopravní policie). 2. Po úspěšné registraci se přihlaste pomocí identifikačního čísla a hesla a po navázání motorového vozidla pod jménem se zobrazí informace o záznamu elektronického monitorování vozidla. Postupujte podle pokynů na webové stránce a přejděte k dalšímu kroku a získejte elektronickou verzi rozhodnutí o nezákonném trestu.

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-4

  3. K placení pokut použijte online bankovnictví Čínské stavební banky nebo Čínské zemědělské banky (je vyžadována online platební funkce).

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-5

  Preventivní opatření pro zacházení s elektronickým sledováním narušení provozu 1. Platforma může zpracovávat pouze narušení provozu mimo lokalitu, jehož název řidičského průkazu odpovídá názvu řidičského průkazu.

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-6

  2.

Platforma Provincial Traffic Management Network pro řešení porušení provozu byla včera obnovena-7

  Platforma může obsluhovat vlastní motorová vozidla uživatele v provincii (města, kde byla otevřena platforma internetových služeb),Platí pro záznamy o narušení provozu mimo lokalitu zpracované zjednodušenými postupy (pokuta nejvýše 200 juanů). U dalších záznamů přejděte do okna zpracování narušení provozu na místě, kde k narušení došlo nebo kde bylo vozidlo registrováno.

  3. U záznamů o narušení provozu mimo web, které kumulativní skóre uživatele přesáhne 12 bodů (včetně 12 bodů), a dalších záznamů o narušení provozu mimo web, které nelze na internetu zpracovat, je uživatel požádán, aby přistoupil ke zpracování narušení provozu okno, kde došlo k porušení nebo kde bylo vozidlo registrováno. 4.

  Pokud je vyžadován dopis o rozhodnutí o pokutě, uživatel je držitelem řidičského průkazu a řidičského průkazu zpracovatelskému orgánu pro tisk; pokud je vyžadován pokutový lístek, získáte ho v obchodní hale platební banky. 5. Číslo rozhodnutí o pokutě vygenerované touto platformou je 15 číslic. Při platbě prostřednictvím přepážky platební banky, online bankovnictví, samoobslužného automatu ATM atd.

  Možná budete muset zadat 16 číslic. V tomto případě můžete přidat číslo za 15 číslicemi "0 „nebo„ 8 “je v pořádku.

  6. Vstup do bankovního systému, který právě získal číslo rozhodnutí o pokutě za narušení provozu, trvá nějakou dobu, takže zaplacení pokuty ihned po získání rozhodnutí o pokutě může ukázat, že číslo platby neexistuje.

doporučeno zkusit to znovu po několika hodinách Zaplatit pokutu. .