Průzkum

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici

souhrn

4. čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu se budou konat od 15. do 19. června v Harbin International Convention and Exhibition Center. Za účelem vytvoření dobrého prostředí silničního provozu oddělení dopravní policie zintenzivní nápravu různých dopravních přestupků po celém regionu a dále reguluje dopravní řád. Tipy pro parkování a objížďku 1. Zúčastněná vozidla by se měla přísně řídit vyznačenou oblastí průchodu

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-0

  4.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-1

   čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu se budou konat od 15. do 19. června v Harbin International Convention and Exhibition Center.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-2

   Za účelem vytvoření dobrého prostředí silničního provozu oddělení dopravní policie zintenzivní nápravu různých dopravních přestupků po celém regionu a dále reguluje dopravní řád. Tipy pro parkování a objížďku 1.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-3

   Zúčastněná vozidla by měla být zaparkována striktně v souladu s vyznačenou oblastí průchodu.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-4

  Vždy dodržujte místní službu dopravní policie ve službě; občané jedoucí do kontrolovaného pásma se snaží co nejvíce využívat veřejnou dopravu a řidičští občané mohou dorazit pěšky po parkování na okraji kontrolovaného pásma. 2. Vozidla, která potřebují projít silnicemi poblíž Kongresového a výstavního centra, mohou odbočit z vnějších ulic, jako jsou silnice Huaihe Road, Xianfeng Road, Songshan Road, Zhujiang Road a Chemical Road. 3.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-5

   Během veletrhu oddělení dopravní policie posílí řízení dopravního řádu v okolí míst a zakáže nelegální parkování prostřednictvím trestů na místě, elektronického zachycení očí atd . ; současně bude vybaveno několik přívěsů a všechna vozidla, která nelze okamžitě odjet, budou odtažena kvůli závažnému porušení předpisů. Opatření pro řízení dopravy Dočasná kontrolní oblast: od Changjiang Road, ulice Hongqi,V oblasti ohraničené silnicemi Huanghe Road a Nanzhi Road (včetně výše uvedených silnic) během přechodného kontrolního období, s výjimkou vozidel, která jsou držiteli průkazu „Čína-Rusko Expo“, autobusů a taxíků, je zakázáno projíždět jinými vozidly.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-6

   Dočasná odkloněná oblast: Během období kontroly silnic je oblast ohraničená Nanzhi Road, Huaihe Road, Songshan Road a Minjiang Road, kromě držení “Kromě vozidel a autobusů, taxíků a místních jednotek a vozidel rezidentů na čínsko-ruské výstavě bude dopravní policie ve službě navádět další sociální vozidla, aby odklonily ven.

Vydána dopravní policie: Changjiang Road byla 15. června ráno dočasně změněna na jednosměrnou ulici-7

   Dočasná jednosměrná jízda: během období z důležitých událostí konaných v místě konání 15.

června ráno, silnice Changjiang Road umožňuje motorovým vozidlům řídit pouze jedním směrem od ulice Hongqi k jižní přímé silnici. .