Mezinárodní

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele

souhrn

Když už mluvíme o létání, každý si myslí něco jiného. Mezi nimi může být péče o pleť starostí mnoha milovníků krásy. Vzhledem ke zvláštnostem podmínek je během letu prostředí v kabině velmi škodlivé pro pokožku. Mezi nejzřetelnější patří vysoká radiace, suchost a pomalý průtok krve v důsledku nízkého tlaku vzduchu. Pokud se jedná o dálkovou dopravu let,Může také docházet k otokům v důsledku dlouhodobého sezení. létat

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-0

 Když už mluvíme o létání, každý si myslí něco jiného. Mezi nimi může být péče o pleť starostí mnoha milovníků krásy. Vzhledem ke zvláštnostem podmínek je během letu prostředí v kabině velmi škodlivé pro pokožku.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-1

  Mezi nejzřetelnější patří vysoká radiace, suchost a pomalý průtok krve v důsledku nízkého tlaku vzduchu. Pokud se jedná o dálkovou dopravu let,Může také docházet k otokům v důsledku dlouhodobého sezení.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-2

  Když letadlo letí vysoko na obloze, ultrafialové paprsky, kterým jsou lidé vystaveni, jsou mnohem silnější než ty na zemi. Je třeba poznamenat, že okna letadla nejsou odolná proti UV záření. Podle studie je u pilotů 25krát větší pravděpodobnost vzniku rakoviny kůže než u obyčejných lidí, protože tráví příliš dlouho ve vzduchu. Suché prostředí je dalším „nepřítelem“ pokožky.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-3

  Podle zpráv lze vlhkost v kabině udržovat pouze pod 10, když letadlo letí ve vysokých nadmořských výškách, zatímco vlhkost v saharské poušti je 20. Pokud při dlouhém létání neděláte dobrou hydrataci, „pouštní sval“ nebude daleko od vás. Na zemi je krevní oběh normální a pokožka může vydávat okouzlující lesk. Ve vzduchu je kabina uměle pod tlakem a tlak ve většině letadel je zhruba ekvivalentní tlaku na 2000 metrů vysoké hoře.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-4

  Když je tlak snížen, krevní oběh se zpomaluje a pokožka je matná.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-5

  Pokud jde o to, jak přijmout opatření v oblasti péče o pleť proti skrytým nebezpečím kůže způsobeným létáním, obávám se, že nikdo nemá větší slovo než letuška.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-6

  Níže bude City Channel of China Economic Net třídit některé tipy pro péči o pleť poskytované letuškami na sociálních sítích. Podívejte se na ně, kteří často létají na dlouhé vzdálenosti, jak řeší problém špatného stavu pokožky? Po dlouhém letu je pokožka velmi náchylná k problémům.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-7

  Více než jedna letuška odhalila, že mají tendenci nosit malou lahvičku spreje na zvlhčení pokožky, osvěžení mysli a boj proti statické elektřině . . . to může být řekl, že je nutností při letu.

Kůže letadla je zločin. Krádež podvádění na péči o pleť v kabině učitele-8

  Opalovací krém je práce, kterou letušky nikdy nebudou ignorovat. Doporučuje se nanést opalovací krém 30 minut před vzletem.

  Nejlepší je nanést opalovací krém s SPF50 a PA +++ v dostatečném množství a struktura by měla být dostatečně vlhká, aby chránila před UV paprsky a přitom udržovala pokožku hydratovanou. Vzhledem k předpisům o letecké dopravě mohou běžní cestující obecně přinést na palubu jen malé množství kosmetiky pro osobní potřebu a pro usnadnění bezpečnostních kontrol je nejlepší ji uložit v kosmetické tašce.

 Proto mohou být každodenní nenápadné vzorky a cestovní oblečení uloženy centralizovaným způsobem, aby se vám mohly hodit, když vyrazíte ven.

  Multifunkční výrobky pro péči o pleť s „jednou lahví pro více použití“ jsou zároveň nejvhodnější pro nošení a používání během letu.

  Například výše uvedený sprej lze použít na vlasy, obličej a ruce; malé lahvičky s kyselinou hyaluronovou a olej pro péči o pleť,Obecně si můžete vzít několik kapek a smíchat s jakýmikoli jinými produkty ke zvýšení zvlhčovacího účinku; některé dobře známé malé „masti“ mají často více funkcí, jako je částečné odstranění make-upu, ošetření kousnutím komárem, úleva od malých ran, rtěnka, atd.

  Existuje také mnoho samotných produktů.

To znamená, že má několik funkcí. Například denní krém má index ochrany proti slunci a gelový krém na obličej může vynechat krok pleťové vody. a mnoho dalších. .