Kultura

7 žáků základních škol v Chang'anu použilo lano k dosažení kreativity ochrany životního prostředí a získalo cenu provincie za kreativitu ochrany životního prostředí

souhrn

■ Schéma ekologického přenosného popruhu na lahvové nápoje. Foto s laskavým svolením dotazovaného. Dongguan Time Network News. Šňůrka, dvě nastavovací spony a železný stahovací kroužek stojí celkem 3 juany. Po kreativní výrobě studenti se změnil na přenosný popruh na ochranu životního prostředí v lahvovém nápoji a vyhrál první cenu ve 4. soutěži o inovaci vědy a technologie mládeže v oblasti životního prostředí v Guangdongu.Zařazeno v této soutěži

7 žáků základních škol v Chang'anu použilo lano k dosažení kreativity ochrany životního prostředí a získalo cenu provincie za kreativitu ochrany životního prostředí

7 žáků základních škol v Chang

  ■ Schéma ekologického přenosného popruhu na lahvové nápoje. Foto s laskavým svolením dotazovaného. Dongguan Time Network News. Šňůrka, dvě nastavovací spony a železný stahovací kroužek stojí celkem 3 juany.

7 žáků základních škol v Chang

   Po kreativní výrobě studenti se změnil na přenosný popruh na ochranu životního prostředí v lahvovém nápoji a vyhrál první cenu ve 4. soutěži o inovaci vědy a technologie mládeže v oblasti životního prostředí v Guangdongu. Zařadil se mezi 9 prvních cen v této soutěži. Včera v knihovně základní školy Jinsha ve městě Chang'an Town, studenti třídy 2 (2) Luo Weifeng, Wu Xinran, Li Junchen, Chen Yibin, He Huiqi, Xu Yuning a Wang Kaisen všichni velmi rádi hovořili o tuto myšlenku ochrany životního prostředí.

7 žáků základních škol v Chang

   Osmiletý Luo Weifeng novinářům řekl, že inspirací pro tuto práci byl výlet ve třídě. Při hraní zjistil, že mnoho turistů obvykle kupuje lahvové nápoje a po pití láhev vyhodí.

7 žáků základních škol v Chang

   Někteří studenti také pro větší pohodlí hodí nedokončené nápoje přímo do koše. Luo Weifeng řekl: "Otevřeli jsme odpadkový koš a zjistili jsme, že mnoho víček lahví bylo odděleno od těla lahve. Některé nápoje vytékaly, smíchaly se s jinými odpadky a po fermentaci vydávaly zápach. "Znečištění životního prostředí rovněž nepřispívá k recyklaci.

7 žáků základních škol v Chang

   „V té době Luo Weifeng diskutoval s několika svými spolužáky, zda by nebylo ekologičtější přidat popruh na láhev s nápojem? Bylo by pohodlnější nosit? S podporou ředitele Ye Yuping, Luo Weifeng začal hledat materiály. On a spolužáci Wu Xinran, Li Junchen, Chen Yibin, He Huiqi,Xu Yuning, Wang Kaisen a další studenti vytvořili kreativní skupinu, která proměnila myšlenky v díla.

7 žáků základních škol v Chang

   Lano by mělo být obyčejné, doma odřízlo pásky na vyřazených licencích; ovládání by mělo být jednoduché a užitečná je nastavovací spona na ekologickém vaku; mělo by se pohodlně nosit, našel Luo Weifeng několik nečinných kroužků na klíče. Neví, jak svařovat.

7 žáků základních škol v Chang

   Luo Weifeng našel na ulici svářečskou dílnu. Požádejte pána o pomoc, stálo to 3 juany. Popruh s nastavitelnou sponou lze nastavit na délku.

7 žáků základních škol v Chang

   Nebylo však snadné připevnit železný stahovací kroužek k opasku. Po několika pokusech to nebylo silné. Nakonec Luo Weifeng požádal matku, aby jej našila jehlami a nitěmi. Wu Xinran dodal: „Poté, co Luo Weifeng hovořil o kreativitě, jsme se rozdělili od kreativity, designu po hotový produkt.

  Trvalo to jen 3 dny, utratili 3 juany, cena je velmi nízká a je velmi šetrná k životnímu prostředí. „Luo Weifeng připíná velký nápoj pomocí železného stahovacího kroužku, což je velmi výhodné, ať už se nosí na ruce nebo na rameni. Porotci soutěže se domnívají, že přenosný popruh je malý, těžký, snadný je snadno ovladatelný a snadno se nosí.

   Je tento přenosný popruh snadno čistitelný,Lze recyklovat. Z tvůrčího hlediska je to snaha o kvalitu života žáků základních škol a zkoumání života s nízkými emisemi uhlíku.

Je to velmi v souladu s tématem soutěže v inovaci technologie ochrany životního prostředí mládeže „snadná obsluha, ekonomický a praktický “a může být také hromadně vyráběn. Díky tomu všichni soudci zářili a konečně získal první cenu jednomyslným hlasováním. .