Fyzický

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!

souhrn

Zprávy CCTV: Od 11. června zahájila pekingská komunální rozvojová a reformní komise kampaň „Červené balíčky pro méně řízení“. Pokud majitelé osobních automobilů v Pekingu využívají ekologické cestování, přispějí nejen k úspoře energie a snížení emisí, ale také také vydělat peníze odměna. Majitelé motorových vozidel, kteří jsou držiteli licence v Pekingu na obchodní platformě pro dobrovolné snižování emisí v Pekingu,Můžete sledovat účet služby WeChat „dobrovolně

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!-0

  Zprávy CCTV: Od 11. června zahájila pekingská komunální rozvojová a reformní komise kampaň „Červené balíčky pro méně řízení“.

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!-1

   Pokud majitelé osobních automobilů v Pekingu využívají ekologické cestování, přispějí nejen k úspoře energie a snížení emisí, ale také také vydělat peníze odměna.

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!-2

   Majitelé motorových vozidel, kteří jsou držiteli licence v Pekingu na obchodní platformě pro dobrovolné snižování emisí v Pekingu,Můžete sledovat účet služby WeChat „Dobrovolně řídím jeden den méně za týden“ nebo miniprogram WeChat „Pekingská platforma pro obchodování s emisními povolenkami na snižování emisí motorových vozidel v Pekingu“ a po registraci se aktivity můžete účastnit. Pořiďte fotografie a nahrajte najeté kilometry před a po každém zastavení vozidla. Pokud je vozidlo zastaveno po dobu 24 hodin, můžete získat červenou obálku WeChat ve výši 0,5 juanů - 0,7 juanů, která se postupně hromadí. Příslušná odpovědná osoba uvedla, že ačkoli výše odměny není vysoká, pokud odpoví všichni majitelé automobilů, význam bude mimořádný.

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!-3

   Po průzkumu výzkumnými ústavy a odborné argumentaci je množství oxidu uhličitého emitovaného rodinným automobilem v Pekingu za den méně než 10 kilogramů asi 10 kilogramů. Systém ukazuje, že od začátku akce 11.

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!-4

   červnaZa jeden den se kampaně „snižování emisí“ zúčastnilo více než 10 000 majitelů automobilů. Po editoru: Zelené cestování, snižující negativní dopady emisí výfukových plynů z automobilů, navrhuji, aby každý aktivně reagoval na efekt „červené obálky“.

Lze auto zastavit po dobu 24 hodin, aby získala červenou obálku? Vypočítejte, kolik peněz můžete za rok získat!-5

Vy, já a on jednáme společně a přispíváme svou vlastní silou k nebi modřejší!.