Vzdělání

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou

souhrn

8., podle informací o průmyslu a obchodu, je druhým největším akcionářem společnosti Shanghai Paytong společnost Shanghai Yiyi Information Technology Co., Ltd., jejíž akcionář prošel několika změnami vlastního kapitálu, a v současné době je Hangzhou Legu Investment Consulting Co., Ltd. Vlastním správcem této společnosti je zakladatel Pinduoduo Huang Zheng. Podle informací společnosti drží Huang Zheng 95% akcií společnosti Hangzhou Legu Investment Consulting Co., Ltd.To také

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-0

 8. , podle informací o průmyslu a obchodu, je druhým největším akcionářem společnosti Shanghai Paytong společnost Shanghai Yiyi Information Technology Co. , Ltd. , jejíž akcionář prošel několika změnami vlastního kapitálu, a v současné době je Hangzhou Legu Investment Consulting Co.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-1

 , Ltd. Vlastním správcem této společnosti je zakladatel Pinduoduo Huang Zheng. Podle informací společnosti drží Huang Zheng 95% akcií společnosti Hangzhou Legu Investment Consulting Co.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-2

 , Ltd. To také znamená, že Pinduoduo, nová společnost elektronického obchodování, bude mít kvalifikaci pro likvidaci fondů.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-3

  Rozumí se, že Shanghai PayPal je první várka platebních licencí třetích stran k získání licence, s celonárodním získáváním bankovních karet, mobilními platbami, licencemi k internetovým platbám a platbami předplacenými kartami (Šanghaj). Společnost Shanghai PayPal Information Service Co. , Ltd. byla založena v květnu 2003,Jedná se o konstrukční a provozní jednotku v šanghajském projektu „Payment“.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-4

  Skládá se ze společnosti Shanghai Information Investment Co. , Ltd. , Shanghai Yiyi Information Technology Co. , Ltd.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-5

 , Shanghai Information Industry (Group) Co. , Ltd.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-6

 , UnionPay Business Co. , Ltd.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-7

  a Shanghai Yitong International Co. , Ltd. Společnost, Shanghai Water Construction Engineering Co. , Ltd.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-8

  a Shanghai Post Company, společně investovaly a založily se.

Pinduoduo investuje do společnosti Paypass s „plnou licencí“ pro platby třetí stranou-9

 Údaje „Ekonomický deník“ ukazují, že od roku 2011 centrální banka postupně vydala na trh 271 platebních licencí třetích stran. Ale od loňského roku centrální banka tvrdě zakročila proti platebnímu chaosu a regulovanému tržnímu řádu a nyní pozastavila vydávání nových platebních licencí třetích stran. Se pozastavením schválení licence a některým organizacím, které nedodržují předpisy, není povoleno obnovovat své licence,Podle zprávy „China Payment and Clearing Industry Operation Report (2018)“ byl ke konci roku 2017 počet platebních licencí třetích stran snížen na 218. Od začátku letošního roku se také výrazně zrychlilo „tempo“ různých pokut uložených centrální bankou platebním institucím.

  6. srpna centrální banka vydala řadu obrovských pokut, včetně pokuty ve výši 46 milionů pro Guofubao a pokuty ve výši 26 milionů pro UMF. A pokuta 4 miliony Alipay.

Soudě podle současného regulačního přístupu centrální banky je nepravděpodobné, že by se vydávání licencí na určité období v budoucnu znovuotevřelo. Získání nebo investice do licencované společnosti se proto pro mnoho společností stalo první volbou k řešení problém s licencí. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Pinduoduo pay pass platby třetích stran populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodinDalší výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).