Živobytí

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany

souhrn

Odpoledne 12. června jednala delegace v Chang-čou o zprávě 13. výboru zemské strany. Tato 30stránková zpráva s více než 15 000 slovy, každým slovem, každým slovem a příslovími, zaznamenává plody pěti let jednoty a boje a zobrazuje velký plán budoucího rozvoje Zhejiangu. Kdysi mosty Qianjiang, které překročily řeku, otevřely městský rámec.Vynikněte v malém a nádherném, všimněte si

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-0

 Odpoledne 12.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-1

  června jednala delegace v Chang-čou o zprávě 13.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-2

  výboru zemské strany.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-3

  Tato 30stránková zpráva s více než 15 000 slovy, každým slovem, každým slovem a příslovími, zaznamenává plody pěti let jednoty a boje a zobrazuje velký plán budoucího rozvoje Zhejiangu. Kdysi mosty Qianjiang, které překročily řeku, otevřely městský rámec. Vyčnívá z kompaktního a nádherného provedení a vnáší do něj majestátní kouzlo atmosféry, díky kterému se Hangzhou pohybuje od éry „západního jezera“ do „éry řeky Qiantang“.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-4

  V současné době má Hangzhou pod důležitým vedením „strategie osm-osm“ půvabný vzhled a odvážně se zvedá do popředí, otevírá nový městský vzor „rozvoje podél řeky“ a velmi dobře reaguje na historii, realitu a budoucnost Zhejiangu. Na schůzce mnozí představitelé strany předložili v kombinaci se zprávou pohled na rozvojovou strategii „Yongjiang Development“. Zpráva zmínila, že je nutné posílit řízení územního plánování a projektování, plně implementovat územní plánování a design měst a aktivně budovat národní centrální město.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-5

  Sheng Yuechun, zástupce strany, člen stálého výboru výboru městské strany a tajemník výboru strany Xiaoshan District, uvedl, že okres Xiaoshan je Hangzhou “Hlavní bitevní pole „Vývoj podél řeky Yangtze a rozvoj přes řeku“ musí pevně uchopit strategickou příležitost rozvoje města Yangjiang v Chang-čou, aktivně hrát vedoucí úlohu v plánování a využívat pokročilé koncepty a prvotřídní standardy pro dobrou práci v městské plánování a městský design. Rozložení městských pásů, průmyslových pásů a krajinných pásů podél řeky Yangtze, realizace plánování mapy, sestavení šachové hry,Spravujte síť, zrychlete nový typ urbanizace a zaměřte se na budování globálního modelu urbanizace „jedno srdce, dvě křídla“.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-6

  „Jedním srdcem je využití města Qianjiang Century City jako regionálního jádra k urychlení výstavby městské infrastruktury a organické obnovy starého města k vybudování vysoce kvalitní městské oblasti; východní křídlo se spoléhá na mezinárodní letiště Xiaoshan a národní letiště ekonomická demonstrace, která byla právě schválena. Oblast,K vybudování nového letištního města; spoléhá na vynikající ekologické zdroje na jihu, implementuje Jižní křídlo strategii „celé oblasti scénických míst“ a buduje ekoturistickou oblast řeky Puyang, která mění zelené vody a zelenou hory do zlatých hor a stříbrných hor.

Delegace v Chang-čou projednala zprávu 13. výboru zemské strany-7

  "Sheng Yuechun je plný důvěry v vyhlídky na rozvoj řeky Yangtze.

  Osmnáctý srpnový příliv je velkolepý. S hlavní osou 235 kilometrů řeky Qiantang dosáhne velkého skoku od vývoje přes řeku Yangtze k Řeka Yangtze. Vybudovat prvotřídní město má vysokou míru tolerance a síly.

  Rychlý rozvoj high-tech zóny (Binjiang) je živou poznámkou pod čarou v duchu řeky Qiantang. Zhan Min, zástupce strany a tajemník výboru strany v high-tech zóně (Binjiang), uvedl, že Binjiang by měl fungovat jako živý vzorek myšlenky „dvou ptáků“ se skutečným výkonem, a neochvějně podporovat celkové odstranění klece a ptáky v regionu a uvědomit si celkovou fénixovou nirvánu z Binjiangu. Jedním z nejdůležitějších bodů je, že „předmostí vyvinuté přes řeku v Chang-čou bude nahrazeno demonstrační zónou pro rozvoj Chang-čou Yongjiang. Stavba města na břehu řeky podpoří, aby se řeka města stala realitou, uvědomte si hloubku integraci průmyslu, města a lidí a stát se špičkovým technologickým parkem.

 , Být dobrým předchůdcem a předvojem rozvoje Zhejiangu zaměřeného na inovace. “„ Zpráva zavádí práci na příštích pět let. Stejně jako příliv Qianjiang jsou vlny vyšší než vlny a arogance je suchá a rasa je nekonečná.

  "Zástupce strany a tajemník stranického výboru okresu Fuyang Zhu Dangqi vyjádřil své pocity. Řeka Fuchun je horním tokem řeky Qiantang. Hory na obou stranách řeky jsou zelené a krásné a řeka je čistá a modrá," dodává mateřské řece jemnou a půvabnou krásu. V současné době Fuyang.

  Čtvrť „postupuje na jih od řeky Yangtze“„Urychlit propagaci průmyslového formátu, městských funkcí, dopravní sítě a krajinného prostředí bloku Jiangnan. Současně je nutné odvést dobrou práci při výstavbě „Tří krás“, organické obnově města a výstavbě nového města Jiangnan, aby se urychlila podpora externích dopravních projektů, jako je vysoká -rychlostní železnice, druhá klikatá silnice a Rainbow Expressway, a vyřešit vnitřní dopravní síť a usilovat o podporu rozvoje řeky,Městská průmyslová transformace a organická obnova starého města dále vytvoří krásnou městskou jádrovou oblast, čistý a uspořádaný příměstský spojovací blok a moderní integrační blok průmyslového města.

(Výňatek Zhu Tinglan, redaktor tohoto webu).