Vzdělání

Město Yueyang zahajuje týden propagace úspory energie pro veřejné instituce

souhrn

12. června se na náměstí Nanhu konal slavnostní zahájení Týdne propagace ochrany veřejného sektoru města Yueyang. Akce se zúčastnili Tang Daoming, člen stálého výboru výboru městské strany Yueyang a výkonný místostarosta, a Liu Xiaoying, místopředseda CPPCC a ředitel Komise pro rozvoj a reformu měst. V roce 2016 činila celková statistická spotřeba energie na obyvatele veřejných institucí ve statistikách města 177,70 kg standardního uhlí ročně a průměrná spotřeba energie na jednotku plochy budovy byla .

Město Yueyang zahajuje týden propagace úspory energie pro veřejné instituce

Město Yueyang zahajuje týden propagace úspory energie pro veřejné instituce-0

  12. června se na náměstí Nanhu konal slavnostní zahájení Týdne propagace ochrany veřejného sektoru města Yueyang.

Město Yueyang zahajuje týden propagace úspory energie pro veřejné instituce-1

   Akce se zúčastnili Tang Daoming, člen stálého výboru výboru městské strany Yueyang a výkonný místostarosta, a Liu Xiaoying, místopředseda CPPCC a ředitel Komise pro rozvoj a reformu měst.

Město Yueyang zahajuje týden propagace úspory energie pro veřejné instituce-2

   V roce 2016 činila celková statistická spotřeba energie na obyvatele veřejných institucí ve statistikách města 177,70 kg standardního uhlí ročně a průměrná spotřeba energie na jednotku plochy budovy byla 4. 47 kilogramů standardního uhlí na metr čtvereční a spotřeba vody na obyvatele činily 37,96 kubických metrů ročně, což je pokles o 2,1%, 1,52% a 2,06% v porovnání s předchozím rokem. Základní práce, jako je statistika spotřeby energie a hodnocení a hodnocení úspor energie ve veřejných institucích, patří mezi první v provincii a pozitivně přispívá k budování agentur pro úsporu energie a „společnosti zaměřené na dvě oblasti“ v Yueyang. Tang Daoming požádal veřejné instituce na všech úrovních ve městě, aby se ujaly vedení při realizaci konceptu zeleného rozvoje.

Město Yueyang zahajuje týden propagace úspory energie pro veřejné instituce-3

Provádějte do hloubky aktivity v oblasti úspory energie a snižování emisí, vědomě procvičujte ekologický život, aktivně prosazujte civilizované, ekonomické a nízkouhlíkové výrobní metody, vzorce spotřeby a životní návyky a vážte si každé kilowatthodiny elektřiny, každé kapky vody , každý kousek papíru a každý cent; Je třeba převzít vedení při prosazování nových modelů pro úsporu energie, vytvářet instituce pro úsporu energie a důrazně prosazovat smluvní modely řízení energie,Vytvořit „integrovaný a inteligentní“ model úspory energie pro veřejné instituce a vytvořit více dobrých zkušeností a osvědčených postupů s charakteristikami Yueyang; postavit se do čela zvyšování publicity šetřící energii, vést celou společnost k zavedení konceptu záchrany slávy a hanebnosti plýtvání a vytváření „lidí Lidé v dobré atmosféře jednají, šetří všude, stojí v práci, šetří energii a snižují spotřebu“. .