Informace

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj

souhrn

Zprávy z našich novin (korespondent Lu Xiangrong) 8. června se Yang Chengxian, zástupce guvernéra prefekturní lidové vlády, vydal do okresu Weishan vyšetřovat průmyslový rozvoj. Yang Chengxian a jeho strana se obrátili na společnost Dali Xinmiao Agricultural Industry Co., Ltd., Yunnan Juyou Feed Co., Ltd., Dianzhong Industrial Park 30 000 metrů čtverečních standardizovaný projekt stavby továrny, Yunnan Yuanjin Pharmaceutical Co., Ltd.,Prefektura Dali Fengyuan Nuts Co., Ltd.,

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj-0

  Zprávy z našich novin (korespondent Lu Xiangrong) 8.

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj-1

   června se Yang Chengxian, zástupce guvernéra prefekturní lidové vlády, vydal do okresu Weishan vyšetřovat průmyslový rozvoj.

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj-2

   Yang Chengxian a jeho strana se obrátili na společnost Dali Xinmiao Agricultural Industry Co.

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj-3

  , Ltd.

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj-4

  , Yunnan Juyou Feed Co.

Yang Chengxian šel do Weishan County vyšetřovat průmyslový rozvoj-5

  , Ltd. , Dianzhong Industrial Park 30 000 metrů čtverečních standardizovaný projekt stavby továrny, Yunnan Yuanjin Pharmaceutical Co. , Ltd. ,Dali Zhou Fengyuan Nuts Co.

  , Ltd. , Nanzhao Banquet Wine Industry Co. , Ltd. , Weishan County Jianhong Economic and Trade Co.

  , Ltd. , Yunnan Baoxiangzhuang Shengjie Artwork Co. , Ltd. prováděly šetření na místě, poslouchaly k výrobě a prodeji společnosti a porozuměl potížím a problémům společnosti.

   Po prozkoumání na místě a vyslechnutí briefingu Yang Chengxian plně potvrdil rozvoj Weishanského průmyslu. Pokud jde o další krok, Yang Chengxian zdůraznil potřebu dále emancipovat mysl, inovovat myšlenky, vytrvat v průmyslové transformaci a všestranně urychlit transformaci průmyslové hybnosti.

Je nezbytné zintenzivnit kultivaci podniků a zaměřit se na zpracování platin charakteristických zemědělských produktů kolem cíle realizace solidních podniků, posílení stávajících podniků, rozšíření malých a mikropodniků a přilákání investičních podniků. Vybudovat speciální základnu pro zpracování zemědělských produktů na náhorní plošině Yunnan, spoléhat se na to, že odvětví cestovního ruchu bude formovat značku a rozšiřovat trh; urychlit výstavbu parkových zařízení a zlepšit infrastrukturní výstavbu parku s cílem vytvořit malý, sofistikovaný, malý a pokročilý park s kompletními funkcemi a kompletním vybavením; Musíme vynaložit veškeré úsilí na podporu výstavby projektu, zvýšení podpory investic a zaměření na novou energii,Zpracování speciálních zemědělských a vedlejších produktů, biologických zdrojů a dalších průmyslových odvětví vykonává solidní práci při třídění, plánování, balení a propagaci projektů, inovaci investičních metod a zlepšování kvality a efektivity investic. .