Žena

První dávka 14 penzijních cílových fondů bude spuštěna na Alipay v blízké budoucnosti

souhrn

První várka vydaných 14 cílových penzijních fondů bude uvedena na trh v blízké budoucnosti Alipay Beijing News Express (Reporter Chen Peng) Nedávno získala čínská regulační komise pro cenné papíry společnosti China Xia, GF a další penzijní cílové fondy společností jiných fondů. 8. srpna se reportér z Ant Financial dozvěděl, že první várka 14 fondů je v současné době v aktivní přípravě a Alipay bude v blízké budoucnosti spuštěn jeden po druhém.Podle

První dávka 14 penzijních cílových fondů bude spuštěna na Alipay v blízké budoucnosti

První dávka 14 penzijních cílových fondů bude spuštěna na Alipay v blízké budoucnosti-0

  První várka vydaných 14 cílových penzijních fondů bude uvedena na trh v blízké budoucnosti Alipay Beijing News Express (Reporter Chen Peng) Nedávno získala čínská regulační komise pro cenné papíry společnosti China Xia, GF a další penzijní cílové fondy společností jiných fondů. 8. srpna se reportér z Ant Financial dozvěděl, že první várka 14 fondů je v současné době v aktivní přípravě a Alipay bude v blízké budoucnosti spuštěn jeden po druhém. Podle „Pokynů pro penzijní cílové investiční fondy cenných papírů (zkušební verze)“ CSRC odkazují penzijní cílové fondy na snahu o dlouhodobé stabilní zhodnocení penzijních aktiv, povzbuzují investory, aby je dlouhodobě drželi, přijímají vyspělé strategie alokace aktiv, a rozumně kontrolujte investice Veřejně nabízené investiční fondy cenných papírů s riziky volatility portfolia.

První dávka 14 penzijních cílových fondů bude spuštěna na Alipay v blízké budoucnosti-1

   data ukazují, žeV současné době má moje země původně vytvořen třípilierový systém zabezpečení ve stáří, který kombinuje národní základní péči ve stáří, podnikovou doplňkovou péči ve stáří a individuální doplňkovou péči ve stáří. Důchody v mé zemi však do značné míry závisí na prvním pilíři a zátěž veřejných financí je velká; druhý pilíř podnikových anuit pokrývá pouze 23,31 milionu lidí a profesní anuity právě začaly; třetí pilíř rozvoje osobního doplňkového důchodu je zaostávat. S příchodem stárnoucí společnosti v mé zemi roste tlak na seniory a význam nezávislého systému důchodových účtů pro osobní seniory, který je znám jako třetí pilíř seniorů, se každým dnem zvyšuje.

První dávka 14 penzijních cílových fondů bude spuštěna na Alipay v blízké budoucnosti-2

Jako důležitý nástroj pro třetí pilíř důchodu má penzijní cílový fond od trhu vysoká očekávání. „Uživatelé si brzy budou moci všechny tyto prostředky koupit v sekci Bohatství (Ant Fortune) mobilního klienta Alipay. „Společnost Ant Financial uvedla, že současné přípravy na první dávku cílových penzijních fondů zahrnují zejména vyjednávání harmonogramu vydávání s kanály, stejně jako přípravu publikací o zveřejňování rizik, vzdělávání investorů atd. Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: senior financial novinky Alipay populární Doporučuje se odložit nejnovější finanční informace a videa na veřejný účet Sina Finance Public, který bude vydáván 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).