Právní

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti

souhrn

Ráno 12. června se konal nouzový vrtací úraz s havarijním stavbou s vysokým bedněním v Hengyangu v roce 2017 a slavnostní zahájení akce „Měsíc výroby bezpečnosti“. Zhou Nong, tajemník městského výboru strany a ředitel stálého výboru městského lidového kongresu, oznámil zahájení činnosti a pozoroval cvičení; zahajovacímu ceremoniálu předsedal Deng Qunce, zástupce tajemníka výboru městské strany. Nastavení cvičení je na místě projektu přesídlení Songmei v Laiyan New Town,9 konkrétních týmů

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti-0

  Ráno 12. června se konal nouzový vrtací úraz s havarijním stavbou s vysokým bedněním v Hengyangu v roce 2017 a slavnostní zahájení akce „Měsíc výroby bezpečnosti“. Zhou Nong, tajemník městského výboru strany a ředitel stálého výboru městského lidového kongresu, oznámil zahájení činnosti a pozoroval cvičení; zahajovacímu ceremoniálu předsedal Deng Qunce, zástupce tajemníka výboru městské strany.

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti-1

   Nastavení cvičení je na místě projektu přesídlení Songmei v Laiyan New Town,Devět pracovníků v betonářském týmu nalévalo beton vysoké podlahové desky vysokého bednění v budově 1. Kvůli nelegálnímu provozu pracovníků a nedodržení plánu se vysoké bednění zhroutilo a 5 lidí bylo uvězněno.

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti-2

   Po nehodě havarijní jednotka okamžitě aktivovala havarijní plán projektu a vedla záchranné týmy k provedení havarijní záchrany.

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti-3

  Podle nebezpečí samospráva okamžitě zahájila „Celkový nouzový plán pro veřejné mimořádné události v Hengyangu“ a Úřad pro bezpečnost městského úřadu rychle informoval veřejnou bezpečnost, požární ochranu, ochranu životního prostředí, elektrickou energii, 120 záchranných středisek a stavební odborníky k přepravě na záchranné práce. Na místě vrtání analyzovali techničtí experti z Úřadu pro bydlení a rozvoj měst a venkova místo zřícení lešení a vypracovali podrobný záchranný plán;Tým údržby a bezpečnosti udržoval v místě nehody bdělost a izoloval ji; 30 hasičů a vojáků vytvořilo průzkumný, pátrací a záchranný a demoliční tým pomocí hydraulických expandérů, radarových detektorů života, bezzubých pil a dalších záchranné vybavení pro zničení zhrouceného lešení Demoliční a personální prohlídka a záchranné ošetření; zdravotnický personál provedl hemostatické obvazy zraněným,A pošlete vážně zraněné do nemocnice na pohotovostní ošetření.

Nouzové cvičení pro kolaps stavebního projektu ve městě Hengyang a zahájení měsíce výroby bezpečnosti-4

   Pod velením velitele pracovníci cvičení rozdělili práci a koordinovali se. Cvičení probíhalo hladce. Všech pět uvězněných zraněných pracovníků bylo zachráněno.

   Nehoda byla účinně kontrolována a nebyly způsobeny žádné smrtelné nehody a velké sociální dopady. .

   Následně se k nouzovému cvičení vyjádřil Liao Jian, člen stálého výboru městského stranického výboru a výkonný náměstek starosty. Předpokládá se, že během cvičení příslušná oddělení a podniky úzce spolupracovaly, dělba práce byla jasná, plán cvičení byl plně připraven, proces cvičení byl napjatý a řádný a morálka zúčastněných týmů byla vysoká, čehož v zásadě dosáhly očekávaný účel a účinek cvičení.

   Liao Jian požadoval, aby celé město střežilo „červenou linii“ výroby bezpečnosti s nejodolnějším přístupem a upevnilo základ produkce bezpečnosti s nejodolnějším stylem práce. Přijměte nejúčinnější opatření k uchopení záchranných záchranných prací a praktickými opatřeními neustále podporujte neustálé zlepšování situace v oblasti výroby bezpečnosti.

   Slavnostního zahájení se zúčastnili představitelé města Duan Zhigang, Yan Huaheng, Zhou Yumei, Huang Baojin; zástupce generálního ředitele Yuan Ligang z China Construction First Bureau (Group) Co.

, Ltd. .