Fyzický

Yongzhou urychluje výstavbu krásné přírody

souhrn

Odpoledne 12. června se Zhang Yan, zástupce tajemníka výboru městské strany Yongzhou a tajemník politicko-právního výboru, vydal do vesnice Hexiangu Village ve městě Fujiaqiao v okrese Lingling, aby prošetřil provedení krásných stavebních prací na venkově a koordinovat řešení současných obtíží a problémů. Na schůzce v kanceláři na místě poslouchal Zhang Yan vývoj krásných venkovských stavebních prací, výstavby infrastruktury a výstavby infrastruktury na úrovni města i vesnice.Související práce, jako jsou kapitálové investice, implementace projektu atd.

Yongzhou urychluje výstavbu krásné přírody

Yongzhou urychluje výstavbu krásné přírody-0

  Odpoledne 12. června se Zhang Yan, zástupce tajemníka výboru městské strany Yongzhou a tajemník politicko-právního výboru, vydal do vesnice Hexiangu Village ve městě Fujiaqiao v okrese Lingling, aby prošetřil provedení krásných stavebních prací na venkově a koordinovat řešení současných obtíží a problémů. Na schůzce v kanceláři na místě poslouchal Zhang Yan vývoj krásných venkovských stavebních prací, výstavby infrastruktury a výstavby infrastruktury na úrovni města i vesnice.

Yongzhou urychluje výstavbu krásné přírody-1

  Podejte zprávu o souvisejících činnostech, jako jsou kapitálové investice, realizace projektu atd. , Abyste podrobně porozuměli potížím a problémům při stavbě krásných vesnic a navrhli scénickou stavbu, driftování květin, správu životního prostředí, transformaci krajiny a průmyslový rozvoj, které je třeba bude vyřešeno ve vesnici Hexiangu. Otázky byly zodpovězeny jeden po druhém.

Yongzhou urychluje výstavbu krásné přírody-2

   Zdůraznil, že současný úkol budování krásné krajiny je těžký,Čas je napjatý a všechny venkovské kádry musí pečlivě naplánovat, zjistit nedostatky, jít je všechny realizovat a vybudovat krásnou novou krajinu. Zhang Yan a jeho doprovod později přišli do krásného venkovského stavebního projektu Fujiaqiao, Qianmu Lotus Pond, aby provedli kontroly na místě, a poslechli si zprávy o plánování projektu, návrhu, financování a výstavbě. Rozumí se, že lotosový projekt Thousand Mu je vrcholem květinového údolí He Xiangu Shili. Stanovení venkovské turistiky a volného času jako hlavního subjektu, odrážející původní venkovský styl jako účel, budování půvabné vesnice, která integruje přírodu, zdědí historii a je plná zvyků, a vytvoří moderní ekologickou farmu pro volný čas, která integruje výsadbu, chov, prohlídky památek , vychystávání a volný čas.

Yongzhou urychluje výstavbu krásné přírody-3

.