Zábava

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků

souhrn

Zprávy CCTV: 12. prosince v Šanghaji společně oznámila čínská kancelář Mezinárodního projektu objevování oceánů (IODP) a univerzita Tongji. Navrhli, navrhli a vedli čínští vědci, že třetí vrtání v Jihočínském moři v mé zemi dosáhlo nejnovějších výsledků . Americká vrtná loď „Vyřešit“ zakotvila v Shanghai Nangang Wharf, americká vrtací loď „Vyřešit“,V současné době je nejpokročilejší v oblasti hlubinných vrtů

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-0

  Zprávy CCTV: 12.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-1

   prosince v Šanghaji společně oznámila čínská kancelář Mezinárodního projektu objevování oceánů (IODP) a univerzita Tongji.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-2

   Navrhli, navrhli a vedli čínští vědci, že třetí vrtání v Jihočínském moři v mé zemi dosáhlo nejnovějších výsledků . Americká vrtná loď „Vyřešit“ zakotvila v Shanghai Nangang Wharf, americká vrtací loď „Vyřešit“,V současné době je to nejpokročilejší mezinárodní platforma pro vědecký výzkum v oblasti hlubinných vrtů na úrovni letadlových lodí.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-3

   Na této lodi vědecký výzkumný tým vedený čínskými vědci právě dokončil třetí oceánskou vrtnou misi v moři na jihu mé země. třetí vrtání oceánu v Jihočínském moři v mé zemi má 64 vědců ze 14 zemí účastnících se 2 cest, které trvaly 4 měsíce, třetí vrtání oceánu v Jihočínském moři v mé zemi,Zúčastnilo se 64 vědců ze 14 zemí včetně Číny, Spojených států, Velké Británie, Německa, Francie a Itálie. Mezi nimi bylo 26 čínských vědců z 13 domácích univerzit a výzkumných ústavů. Tentokrát bylo na sedmi stanicích v severočínském moři vyvrtáno celkem 17 otvorů s celkovou hloubkou vrtání 7669,3 metrů.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-4

   Na šesti stanicích bylo úspěšně získáno 2542,1 metrů sedimentů s vysokou vědeckou hodnotou. Vzácná jádra sedimentárních hornin, čedičů a metamorfovaných hornin poprvé získávají úplné geologické důkazy odrážející vývojovou historii Jihočínského moře.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-5

   Tato vědecká expedice získala geologické důkazy odrážející evoluční historii Jihočínského moře. Profesor Liu Chuanlian z Mezinárodního programu objevování oceánů 349 a 368, profesor School of Ocean and Earth Sciences, Tongji University: Získali jsme kompletní sedimentární záznam jihočínského moře od 34 milionů let do současnosti.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-6

  ,Prostřednictvím tohoto záznamu budeme studovat věk vzniku našeho Jihočínského moře a změny v prostředí Jihočínského moře v budoucnu a poskytneme vědcům vynikající materiály.

Význam! Za 4 měsíce bylo ve vědecké expedici Jihočínského moře v mé zemi dosaženo nových výsledků-7

Náš objev má tentokrát také velký význam pro průzkum ropy a zemního plynu na severním kontinentálním šelfu v moři Jižní země. Odpovědný redaktor: Qiao Leihua SN098.