Technologie

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje

souhrn

Včera se výzkumný tým Centra státní správy pro rozvoj vydal do Yunnanu k vyšetřování a uspořádal sympozium o analýze ekonomické situace v provincii Yunnan a v Kunmingu. Uvádí se, že v tomto roce ekonomika provincie vykazovala charakteristiky „zvyšujících se předstihových ukazatelů, průmyslu neustále roste, poptávky je pozitivní a rostou ekonomické přínosy“ a hospodářský a sociální rozvoj vykazuje dobré výsledky hybnost stálého pokroku.Státní rada pro rozvojový výzkum

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje-0

  Včera se výzkumný tým Centra státní správy pro rozvoj vydal do Yunnanu k vyšetřování a uspořádal sympozium o analýze ekonomické situace v provincii Yunnan a v Kunmingu. Uvádí se, že v tomto roce ekonomika provincie vykazovala charakteristiky „zvyšujících se předstihových ukazatelů, průmyslu neustále roste, poptávky je pozitivní a rostou ekonomické přínosy“ a hospodářský a sociální rozvoj vykazuje dobré výsledky hybnost stálého pokroku. Wang Anshun, tajemník Skupiny pro vedení strany v Centru pro výzkum rozvoje Státní rady, poukázal na to, že pod silným vedením Ústředního výboru strany a Státní rady výbor provinční strany Yunnan a provinční vláda svědomitě provádějí generálního tajemníka Nové postavení a požadavky Jinpinga na Yunnan a vedly obyvatele všech etnických skupin v provincii k inovacím a řešení těžkých problémů Překonat potíže a dosáhnout uspokojivých výsledků. Ačkoli vývoj Yunnanu stále čelí určitým obtížím a problémům,Celá provincie však jasně rozumí závažným výzvám, kterým čelí realizace „vysoké jízdy a stabilní jízdy“, a navrhla účinná opatření.

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje-1

   V dalším kroku doufám, že Yunnan promění tlak v hnací sílu a výzvy v příležitosti a bude si i nadále udržovat dobrou dynamiku hospodářského a sociálního rozvoje. Zasedání se zúčastnil viceguvernér Dong Hua a uvedl, že od začátku tohoto roku se celá provincie drží obecného tónu hledání pokroku při zachování stability. Díky důkladnému pokroku v oblasti strukturálních reforem na straně nabídky, koordinovanému úsilí o podporu stabilního růstu, podpoře reforem, úpravě struktury, prospěchu pro obživu lidí a prevenci rizik, dosáhl ekonomický a sociální rozvoj Yunnanu v posledních letech vzácného „dobrého začátku“.

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje-2

   Ve druhé polovině roku bude Yunnan i nadále klást pevný základ pro „stabilitu“ a bude usilovat o „pokrok“ v podpoře stabilního a zdravého hospodářského rozvoje a sociální harmonie a stability. Plně splňte roční cíle a úkoly zmírňování chudoby a pozdravte vítězství 19.

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje-3

   Národního kongresu strany s vynikajícími výsledky. Náměstek starosty Sun Tao informoval o Kunmingově makroekonomické situaci. V letošním roce dosáhla ekonomika Kunmingu stabilního a rychlého růstu.

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje-4

   V prvním čtvrtletí dosáhlo město regionálního HDP 95,22 miliard juanů, což představuje meziroční nárůst o 9,7%, což představuje nárůst o 3,3 procentního bodu oproti stejnému období loňského roku. Mezi nimi primární, sekundární a terciární průmysl dokončily 3,38 miliardy juanů, 35,35 miliardy juanů a 56,49 miliardy juanů, což představuje nárůst o 4,2%, 8,9% a 10,5%; investice do fixních aktiv nad stanovenou velikost činila 66,57 miliardy juanů , nárůst o 14%; široká veřejnost Rozpočtové příjmy činily 12,81 miliardy juanů a celkový maloobchodní prodej spotřebního zboží činil 55,927 miliardy juanů, což představuje nárůst o 10,7%, respektive 12,4%; disponibilní příjem obyvatel měst a venkova byl 10 070 yuan,4008 juanů, což představuje nárůst o 8,3%, respektive 9%; průmyslová ekonomika rychle odskočila.

Hospodářský a sociální rozvoj provincie stabilně postupuje-5

V březnu dosáhlo 40 klíčových podniků celkové hodnoty průmyslové produkce 16,83 miliardy juanů, což představuje 62% celkové hodnoty průmyslové produkce města, což představuje nárůst 16,2%; nekuřácký průmysl vzrostl v prvním čtvrtletí o 16,7%, čímž se celková hodnota průmyslové produkce města nad stanovenou velikost zvýšila o 13,6 procentního bodu; přidaná hodnota ve stavebnictví dosáhla 11,142 miliardy juanů,Zvýšení o 11,1%, míra příspěvku k ekonomickému růstu města činila 13,4%, což vedlo k růstu HDP o 1,3 procentního bodu; průmyslová přidaná hodnota rozvíjejících se průmyslových odvětví se zvýšila o 21,2%, o 20,4 a 7,3 procentního bodu vyšší než u tradičních průmyslových odvětví a Šest průmyslových odvětví s vysokou spotřebou energie, což představuje 17,8% přidané hodnoty průmyslových podniků nad stanovenou velikost, což představuje nárůst o 2,3 procentního bodu oproti předchozímu roku. (Yunnan Daily reportér Yang Shuyan a náš reportér Du Zhongying).