Znalost

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard

souhrn

Instituce soukromého kapitálu ICBC „výměna dluhu za kapitál“ byla zaregistrována se základním kapitálem 12 miliard juanů Mezinárodní finanční denní fanoušek Jiahui Nedávno se novináři z oficiálních webových stránek Čínské asociace investičních fondů pro cenné papíry dozvěděli, že nejnovější údaje o podání ukazují že ICBC Financial Assets Investment Co., Ltd. (dále jen „ICBC Financial Asset Investment“) úspěšně získala licenci private equity. nedávno,Reporter from the China Securities Investment Investment Association (

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-0

 Instituce soukromého kapitálu ICBC „výměna dluhu za kapitál“ byla zaregistrována se základním kapitálem 12 miliard juanů Mezinárodní finanční denní fanoušek Jiahui Nedávno se novináři z oficiálních webových stránek Čínské asociace investičních fondů pro cenné papíry dozvěděli, že nejnovější údaje o podání ukazují že ICBC Financial Assets Investment Co. , Ltd. (dále jen „ICBC Financial Asset Investment“) úspěšně získala licenci private equity. nedávno,Reportér se z oficiálních webových stránek Čínské asociace investičních fondů pro cenné papíry (dále jen „China Foundation Association“) dozvěděl, že nejnovější údaje o podání ukazují, že ICBC Financial Asset Investment Co.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-1

 , Ltd.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-2

  (dále jen „ICBC Financial Asset“) Investment “) úspěšně získala licenci private equity.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-3

  Veřejné informace ukazují, že ICBC Financial Asset Investment je stoprocentní dceřinou společností průmyslové a obchodní banky v Číně. Jako první várka domácích komerčních bank provádějících výměny dluhu za kapitál byla v září loňského roku schválena ICBC Financial Asset Investment a otevřena v Nanjing v Jiangsu.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-4

  Zabývá se zejména swapy dluhu za kapitál a podporuje podpůrné podniky, se základním kapitálem 12 miliard juanů. Podle webové stránky China Foundation Association dokončila společnost ICBC Financial Assets Investment registraci správců fondů soukromého kapitálu v asociaci China Foundation Association 3.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-5

  srpna. Mezi hlavní typy spravovaných fondů patří správci fondů soukromého a rizikového kapitálu. V současné době má ICBC Financial Asset Investment 73 zaměstnanců a právním zástupcem je Zhang Zhenghua. Dříve působil jako zástupce generálního ředitele a generální ředitel Centra správy a likvidace nevýkonných aktiv průmyslové a obchodní banky v Číně.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-6

  Podle zprávy „Securities Times“ jako implementační agentura pro výměnu dluhu za akcie Čínské zemědělské banky (China Agricultural Bank),Společnost ABC Financial Assets Investment Co. , Ltd. nedávno zaregistrovala a založila dceřinou společnost soukromého kapitálového fondu - „ABC Capital Management Co. , Ltd.

Instituce soukromého kapitálu ICBC „Debt-to-Equity“ získává registrovaný základní kapitál ve výši 12 miliard-7

 “ (dále jen „ABC Capital“), což je první tržně orientovaný dluh - agentura pro implementaci swapů na kapitál v bankovním průmyslu. Dceřiná společnost fondu soukromého kapitálu. Podle zpráv je doba registrace společnosti ABC Capital 6.

  srpna 2018 se základním kapitálem 500 milionů juanů.

 Investiční společnost ABC Financial Assets Investment Company je stoprocentně stoprocentně vlastněna.

  Předmět podnikání zahrnuje správu aktiv, kapitálové investice, správu investic, investiční poradenství atd. Právě dnes vydala Národní komise pro rozvoj a reformy, Čínská lidová banka a dalších pět ministerstev a komisí „Klíčové body pro snížení podílu pákového poměru podniků v roce 2018“, což jasně podporuje společnosti zabývající se investováním finančních aktiv do vydávání speciálních produktů pro správu aktiv soukromého kapitálu pro tržně orientované swapy dluhu na akcie. Založte dceřiné společnosti jako manažery pro zahájení investování fondů soukromého kapitálu a další způsoby, jak získat akciové fondy k provádění tržně orientovaných swapů dluhu na akcie. Rozumí se, že v říjnu 2016 vydala Státní rada „Stanoviska k aktivnímu a obezřetnému snižování poměru pákového efektu společnosti“ a přílohu „Hlavní stanoviska k výměně dluhu za kapitál tržně orientovaných bank“, která objasnila cílovou orientaci a provozní metody tržně orientovaných swapů dluhu na akcie.

 Od roku 2017 bývalá čínská bankovní regulační komise postupně schválila pět velkých státních bank, aby zřídily implementační agentury pro výměnu dluhů za akcie. V dubnu 2017 se společnost ICBC Financial Assets Investment Co. , Ltd.

  stala třetí agenturou pro implementaci dluhu vůči kapitálu schválenou původní čínskou bankovní regulační komisí. (Reportér pro mezinárodní finanční zprávy, Fan Jiahui) odpovědný redaktor: Populární doporučení Yang Qun odkládá oficiální účet Sina Finance na nepřetržité 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videí.

Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).