Finance

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde

souhrn

Včera se reportér z Wudongde Engineering and Construction Department of Luquan County dozvěděl, že 8. června úspěšně proběhl sedací kroužek levého břehu podzemní elektrárny Wudongde Hydropower Station o hmotnosti přibližně 445 tun, což je v současnosti nejtěžší jednotka vodní turbíny na světě. zvednutý v 6. Ne strojní hnízdo. „Toto je první prsten sedla jednotky instalovaný ve vodní elektrárně Wudongde, který položí pevný základ pro další spirální instalaci.„Udonde

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde-0

  Včera se reportér z Wudongde Engineering and Construction Department of Luquan County dozvěděl, že 8. června úspěšně proběhl sedací kroužek levého břehu podzemní elektrárny Wudongde Hydropower Station o hmotnosti přibližně 445 tun, což je v současnosti nejtěžší jednotka vodní turbíny na světě. zvednutý v 6.

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde-1

   Ne strojní hnízdo. „Toto je první prsten sedla jednotky instalovaný ve vodní elektrárně Wudongde, který položí pevný základ pro další spirální instalaci. „Yang Zongli, ředitel Udonde Engineering and Construction Department, uvedl, že sedlový kroužek je jednou z nejdůležitějších částí při konstrukci zapuštěných částí sady hydrogenerátoru.

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde-2

   Musí mít dostatečnou pevnost, aby zajistil, že vydrží generátory, turbíny atd.

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde-3

   přenášené na sedlový kroužek.

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde-4

   Hmotnost rotujících částí, jakož i maximální vnitřní tlak vody ve spirálach a zatížení stavební konstrukce. S ohledem na hmotnost sedlového kroužku,Při tomto zvedání se začal používat největší mostový jeřáb na světě s nosností jednoho háku 1300 tun.

Instalace prvního kroužku sedadla jednotky na vodní elektrárně Wudongde-5

Aby byly splněny požadavky celkového harmonogramu výstavby, je plánováno dokončení instalace sedlových kroužků bloků 1 až 6 podzemní elektrárny na levém břehu Wudongde v únoru 2018. Skupina sedlových kroužků je kulatá a doba instalace je přibližně 3 měsíce. (Kunming Daily reportér Zhong Shisheng).