Finance

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“

souhrn

Na obrázku je nově zřízená veřejná půjčovna kol ve starověkém městě Cicheng. (Foto Wang Lan a Xu Feng) Ráno 11. června vzal pan Li svou rodinu do starobylého města Cicheng. Rozhodl se zaparkovat auto na parkovišti u vchodu do starobylého města a poté začal „pomalu cestovat“ na veřejném kole. „Starobylé město se hodně změnilo a stojí za to ho pomalu ochutnat.“ Řekl pan Li, který do města vjel sám dříve.Často narazíte na dopravní zácpy, nikde

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-0

 Na obrázku je nově zřízená veřejná půjčovna kol ve starověkém městě Cicheng. (Foto Wang Lan a Xu Feng) Ráno 11. června vzal pan Li svou rodinu do starobylého města Cicheng. Rozhodl se zaparkovat auto na parkovišti u vchodu do starobylého města a poté začal „pomalu cestovat“ na veřejném kole.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-1

  „Starobylé město se hodně změnilo a stojí za to ho pomalu ochutnat. “ Řekl pan Li, který do města vjel sám dříve. Často se setkávám s dopravní zácpou a nemám kde zaparkovat. Prostředí starobylého města je nyní čisté a uspořádané a k pronájmu jsou k dispozici veřejná kola, takže rozhodně volím zelené cestování.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-2

  Cicheng, město s horami, vodami a kulturním dědictvím, je vzdálené méně než půl hodiny jízdy od centra města a je jedním z malých měst, na které se naše město zaměřuje.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-3

  Protože jsou starobylé budovy dobře chráněny,Starobylé město Cicheng je stále oblíbenější mezi turisty a lidmi z volného času.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-4

  „Jelikož však silnice starobylého města zachovávají starý vzor šachovnice, jsou obecně úzké a smíšené s lidmi a vozidly, což vede k problému obtížného parkování a chaotické jízdy.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-5

 “ Osoba odpovědná za Komplexní úřad pro vymáhání práva Město Cicheng uvedlo, že za účelem účinného zmírnění výše uvedených problémů využívají města a města Cicheng komplexního zlepšování prostředí malých měst,Na konci roku 2016 budeme energicky provádět různá opatření, jako je „chaotická jízda vozidel“. Akce v oblasti řízení nejprve vymezuje oblast a jasně definuje rozsah správy jako oblast starověkého města Cicheng.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-6

  Následně byl sestaven „Plán organizace dopravy starověkého města Cicheng“, aby se zabránilo neplánovanému a neuspořádanému řízení dopravy. V procesu řízení posílte řízení a zaměřte se na integraci bagrování a blokování.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-7

 Cicheng Urban Management Squadron zintenzivnila své úsilí v oblasti prosazování práva. Doposud vyšetřovala a řešila 5 737 porušení předpisů v dopravě, včetně 2 368 porušení pravidel parkování motorových vozidel, 982 porušení předpisů týkajících se nemotorových vozidel a všech původních 55 „zombie vozidel“ na ulice byly efektivní. Současně také reguloval parkování více než 11 000 bezmotorových vozidel a odstranil 68 elektromotorů instalovaných nelegálně na tříkolkách. V procesu odstraňování přetížení na základě posílení řádného vedení parkování v terénu aktivně budovat nová parkovací místa, podporovat výstavbu veřejných půjčoven jízdních kol, plánovat otevření jednosměrných tratí a zahájit výstavbu pomalu pohyblivé systémy.

Starobylé město Cicheng využívá renovaci malého města k vytvoření prostoru „pomalého cestování“-8

  Od konce roku 2016 starobylé město Cicheng plně využilo demolice nevyužívané půdy metodou „klece pro ptáky“ a vybudovalo nové parkoviště,Sedm parkovišť včetně parkoviště Chenghuang Temple zvýšilo parkovací místo 1,5krát. Ve starověkém městě je 15 veřejných půjčoven jízdních kol a v roce 2017 se plánuje přidání dalších 8, které poskytnou více než 1000 vozidel. Zároveň optimalizujte organizaci provozu a aktivně podporujte konstrukci pomalu se pohybujících systémů.

  Postavit městské autobusové nádraží na křižovatce Baoli North Road a železniční tranzitní stanice,Malé autobusové nádraží, parkoviště pro tříkolky a parkoviště pro jízdní kola ve starověkém kraji tvoří komplexní přestupní uzel poskytující služby veřejné dopravy prostřednictvím malých autobusů a lidských tříkolek.

  Aby bylo možné konsolidovat úspěchy řízení dopravy ve starém městě, město Cicheng také sestavilo „Plán organizace dopravy pro jednopruhovou oblast starověkého města“, aby rozumně vymezilo jednopruhové pruhy a zakázané oblasti.

 „Regionální náprava objednávek je systematický projekt. S efektivitou řízení„ chaotické jízdy v autě “plynule pokročilo také řízení„ silnic chaoticky obsazujících “a zajišťování chaosu. “ Uvedla osoba odpovědná za Cicheng Town Comprehensive Úřad pro vymáhání práva.

  Směrem řízení starověkého města je správa celé oblasti. Dalším krokem je pokračovat v přísném vyšetřování dopravních přestupků a zlepšování inteligentní úrovně správy parkování. Rovněž se plánuje investovat 30 milionů juanů do výstavby parkoviště.

  Odhaduje se, že do srpna 2017 může být přidáno 157 nových parkovacích míst.

.