Zábava

Datong Intermediate People's Court uspořádal tiskovou konferenci, aby informoval o provádění práce

souhrn

Zprávy z tohoto webu (Xue Yuan) Dne 5. června uspořádal Datong Intermediate People's Court tiskovou konferenci v místnosti tiskové konference v osmém patře People's Court, aby informoval Lidový soud Datong Intermediate o problémech s prosazováním a standardizací environmentálních případy zdrojů. Setkání se zúčastnili Yuan Chunguang, člen Skupiny strany Středního lidového soudu a viceprezident, a Li Dengming, ředitel Kanceláře zahraničního propagandistického výboru Městského výboru a ředitel Informační kanceláře městské vlády.Shi Baoguo, mluvčí Městského mezilehlého lidového soudu, Výkonného úřadu,

Datong Intermediate People's Court uspořádal tiskovou konferenci, aby informoval o provádění práce

Datong Intermediate People

  Zprávy z tohoto webu (Xue Yuan) Dne 5. června uspořádal Datong Intermediate People's Court tiskovou konferenci v místnosti tiskové konference v osmém patře People's Court, aby informoval Lidový soud Datong Intermediate o problémech s prosazováním a standardizací environmentálních případy zdrojů. Setkání se zúčastnili Yuan Chunguang, člen Skupiny strany Středního lidového soudu a viceprezident, a Li Dengming, ředitel Kanceláře zahraničního propagandistického výboru Městského výboru a ředitel Informační kanceláře městské vlády. Setkání se zúčastnili mluvčí Městského mezilehlého lidového soudu Shi Baoguo a někteří důstojníci z výkonného úřadu a výzkumného úřadu.

Datong Intermediate People

   Tiskové konferenci předsedala Ma Huiyan, mluvčí Městského lidového soudu pro středně pokročilé. Na schůzi představil Yin Yanjun, předseda výkonné divize Intermediate People's Court, ducha Datong Intermediate People's Court k implementaci „Osnovy práce Nejvyššího lidového soudu pro zásadní řešení obtíží při vymáhání práva za dva až tři roky“. Udělejte dobrou kombinaci úderů a vyřešte konkrétní pracovní opatření a výsledky, které se obtížně provádějí. Oznámení poukázalo na to, že v minulém roce dvě úrovně soudů města oznámily a vystavily veřejnosti 2 365 nedůvěryhodných osob, které jsou předmětem výkonu, což mělo dobrý odstrašující účinek na některé osoby, které jsou předmětem výkonu, kteří odmítají vykonat rozsudky lidové soudy; Hlavní stanoviska k výkonu soudních rozhodnutí a odsouzení (soudní řízení) ",Poskytl městským soudům fyzický základ a procesní pokyny pro boj proti trestnému činu odmítnutí popravy.

Datong Intermediate People

  98 osob v 87 případech bylo předáno orgánům veřejné bezpečnosti pro podezření z odmítnutí vykonat trestný čin; na základě počtu případů u městských soudů a Za zvláštních okolností případů odmítnutí byla zahájena bitva o vymáhání práva s cílem určit městské, důlní okresy, jižní předměstí a okresy Hunyuan, které jsou klíčovými soudy pro potírání zločinů odmítnutí vymáhat zákon.

Datong Intermediate People

  Koncentrované zadržení 78 osob, které odmítly vykonat popravu v 63 případech, a vytvořilo speciální film o provedení bitvy, který byl vysílán v televizi Datong a vytvářel silnou atmosféru popravy; bylo zřízeno šest dozorčích skupin, které sledovaly pokrok a pokrok soudů města při provádění bitvy. Dohlížel na zúčtování a vymáhání fondů případů.

Datong Intermediate People

   Dohlíženo bylo celkem na 278 případů a prostředky na zúčtování a vymáhání případů činily 54,96 milionu juanů;Městské soudy pomocí vědy a technologie k prosazování vymáhání vyšetřovaly prostřednictvím systému sítě vymáhání více než 8 000 případů, přičemž požadovaná částka činila 260 milionů juanů a částka 90 milionů juanů.

Datong Intermediate People

   V souvislosti s aktivitami „6,5“ Dne ochrany životního prostředí Chai Tao, předseda třetího občanského soudu, vyložil relevantní duch nově revidovaného zákona o ochraně životního prostředí a výkladu Nejvyššího lidového soudu v několika otázkách týkajících se uplatňování práva v procesu soudních sporů ve věcech veřejného zájmu v oblasti životního prostředí. Specifický obsah,Rovněž vysvětlil pracovní myšlenky a plány pro další dvě úrovně soudů, které budou regulovat případy týkající se environmentálních zdrojů a chránit veřejné zájmy v oblasti životního prostředí.

Datong Intermediate People

.