Zábava

Naše provincie zahájila speciální nápravnou akci pro porážku prasat

souhrn

Dne 12. června provinční úřad pro chov zvířat a veterinární lékařství uvedl, že od nynějška až do konce března příštího roku bude provincie provádět devítiměsíční „odminování“ pro dozor nad porážkou prasat. Cílem této akce je přísně prozkoumat oblasti, kde je nelegální zabíjení náchylné, a časté oblasti, jako je uzel mezi městem a venkovem, specializované vesnice (domácnosti) pro nezákonné zabíjení a oblasti, kde se koncentruje zpracování masa a potravin, o nezákonném zabíjení.Porážení nemocných a mrtvých prasat pro produkci a zpracování "

Naše provincie zahájila speciální nápravnou akci pro porážku prasat

Naše provincie zahájila speciální nápravnou akci pro porážku prasat-0

  Dne 12. června provinční úřad pro chov zvířat a veterinární lékařství uvedl, že od nynějška až do konce března příštího roku bude provincie provádět devítiměsíční „odminování“ pro dozor nad porážkou prasat. Cílem této akce je přísně prozkoumat oblasti, kde je nelegální zabíjení náchylné, a časté oblasti, jako je uzel mezi městem a venkovem, specializované vesnice (domácnosti) pro nezákonné zabíjení a oblasti, kde se koncentruje zpracování masa a potravin, o nezákonném zabíjení.

Naše provincie zahájila speciální nápravnou akci pro porážku prasat-1

  Porážení nemocných a mrtvých prasat, poskytování surovin pro výrobu a zpracování „odpadního oleje“, přidávání a používání „clenbuterolu“ a jiné nezákonné činnosti. Všechny lokality provádějí klíčové kontroly v oblastech náchylných k porušování jatek a v častých oblastech. Je nutné zavést mechanismus, který bude každý týden vyžadovat, aby úředníci zabývající se prevencí epidemií vesnic nebo výbory sousedství, našli včas informace o porušování zákonů a předpisů a aby je okamžitě přenesli podezření na trestné činy vůči orgánům veřejné bezpečnosti. Veřejné telefonní číslo pro hlášení: 024-23447297.

Naše provincie zahájila speciální nápravnou akci pro porážku prasat-2

.