Žena

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017

souhrn

Zpravodajství CCTV: Podle webových stránek ministerstva školství bude 22. června oficiálně zahájena aktivita Ministerstva školství „Týden online konzultací o přijetí na vysoké školy 2017“. Podle časového harmonogramu pro vyplnění dobrovolníků kandidáty z různých provincií a měst po celé zemi se letošní online konzultační aktivity budou konat od 22. do 28. června; denní konzultační hodiny budou od 9:00 do 17:00.Ministerstvo školství

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017-0

  Zpravodajství CCTV: Podle webových stránek ministerstva školství bude 22. června oficiálně zahájena aktivita Ministerstva školství „Týden online konzultací o přijetí na vysoké školy 2017“. Podle časového harmonogramu pro vyplnění dobrovolníků kandidáty z různých provincií a měst po celé zemi se letošní online konzultační aktivity budou konat od 22. do 28.

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017-1

   června; denní konzultační hodiny budou od 9:00 do 17:00. Podle ministerstva školství budou během týdne konzultací odpovídat na otázky online vysoké školy a univerzity přímo pod ministerstvem školství a většina vysokoškolských vysokých škol s meziregionálním zápisem. Některé provincie a města jako Guizhou, Fujian, Henan, a Jiangsu bude hostit informační platformu „Sunshine College Entrance Examination“. Konzultace, konkrétní ujednání bude v té době na platformě zveřejněno.

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017-2

   Ministerstvo školství požaduje, aby všechny vysoké školy a univerzity zavedly důkladné přijímací řízení na vysoké školy “„Projekt Sunshine“ posílí v roce 2017 zápis a propagaci běžných vysokých škol a univerzit, zajistí přesnost a včasnost informací a aktivně a proaktivně provádí online konzultace. Organizátor akce připomíná uchazečům a rodičům, že před online konzultací prosím přečtěte si „Oznámení o konzultaci》 a nejnovější informace vydané různými přijímacími jednotkami a dozvíte se více o situaci,Zlepšete efektivitu poradenství. Webové stránky konzultačního týdne pro přijímací zkoušky na vysokou školu jsou http://gaokao. chsi.

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017-3

  com. cn a http://gaokao. chsi.

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017-4

  cn.

Ministerstvo školství oznamuje harmonogram týdne online přijímacích zkoušek na vysoké školy 2017-5

.