Zábava

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů

souhrn

Zemědělská banka v Číně pobočka v Šanghaji popírá snížení úrokové sazby první půjčky na bydlení: přísně uplatňuje diferencovanou úvěrovou politiku.V reakci na pověsti trhu, že průmyslová a obchodní banka v Číně a zemědělská banka v Číně sníží úrokovou slevu na první půjčky na bydlení v Šanghaji „Odpovědi se ujala čínská zemědělská banka. Šanghajská pobočka zemědělské banky v Číně pro The Paper uvedla, že striktně uplatňuje diferencovanou politiku úvěrování na bydlení.Úroková politika u osobních půjček na bydlení nebyla snížena. vykořenit

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů-0

  Zemědělská banka v Číně pobočka v Šanghaji popírá snížení úrokové sazby první půjčky na bydlení: přísně uplatňuje diferencovanou úvěrovou politiku.

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů-1

  V reakci na pověsti trhu, že průmyslová a obchodní banka v Číně a zemědělská banka v Číně sníží úrokovou slevu na první půjčky na bydlení v Šanghaji „Odpovědi se ujala čínská zemědělská banka.

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů-2

   Šanghajská pobočka zemědělské banky v Číně pro The Paper uvedla, že striktně uplatňuje diferencovanou politiku úvěrování na bydlení.

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů-3

  Úroková politika u osobních půjček na bydlení nebyla snížena.

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů-4

   V souladu s požadavkem ústřední vlády „rozhodně omezit růst cen bydlení“ bude šanghajská pobočka Agricultural Bank of China dále posilovat provádění diferencované úvěrové politiky pro osobní půjčky na bydlení, nadále podporovat přísnou poptávku po nákupech bydlení, obezřetně stanovovat ceny založené na riziku dlužníků, posílit kontrolu půjčky a přísně kontrolovat úvěr nelegální tok finančních prostředků na trh nemovitostí,Rozhodně omezte růst cen bydlení a zajistěte, aby byly zavedeny politiky makroekonomické kontroly nemovitostí. [] Sleva 10% na návrat! Ve stejný den ICBC a Agricultural Bank upravily slevu na úrokové sazby pro první domy v Šanghaji. Úroková sazba pro první domy v Šanghaji se vrátila na 10%, nebo se uskutečnila nouzová schůzka horní pobočky ICBC.

Agricultural Bank of China Shanghai Branch odmítá snížení první úrokové sazby úvěru na bydlení: omezit růst cen domů-5

Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Agricultural Bank of Agricultural Bank of China branch Horké doporučení. Vysílejte nejnovější finanční informace a videa,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).