Technologie

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti

souhrn

Qinghai, jakožto důležité strategické centrum, opěrné a kulturní výměnné centrum „pásu a silnice“, zrychluje vytváření upgradované verze hospodářské a obchodní spolupráce „point-to-surface“. Díky navrhované strategické koncepci „Belt and Road“ se spolupráce mezi Qinghai a zeměmi podél „Belt and Road“ prohlubuje a posiluje.Ministerstvo obchodu Čína Mezinárodní hospodářská spolupráce

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti-0

  Qinghai, jakožto důležité strategické centrum, opěrné a kulturní výměnné centrum „pásu a silnice“, zrychluje vytváření upgradované verze hospodářské a obchodní spolupráce „point-to-surface“. Díky navrhované strategické koncepci „Belt and Road“ se spolupráce mezi Qinghai a zeměmi podél „Belt and Road“ prohlubuje a posiluje. Summit „Zelený otevřený rozvoj (Qinghai)„ Pás a silnice “v roce 2017 a Slavnostní zahájení čínského severozápadního města společně sponzorovaný Čínskou společností pro mezinárodní ekonomickou spolupráci ministerstva obchodu a Čínskou asociací elektronického obchodu ministerstva průmyslu a obchodu Konala se informační technologie a setkání se zúčastnilo více než 20 domácích i zahraničních odborníků a vědců. Xining City v rámci strategického plánu rozvoje „Jeden pás, jedna cesta“ přináší novou příležitost pro rozvoj obchodního a logistického průmyslu!Na schůzce téhož dne se uskutečnil „Otevřený rozvoj pásu a silnice Green Qinghai Tour - Čína · Slavnostní zahájení globálního severozápadního města“, „One Belt One Road · Qinghai Major Project“ a hlavní projekt Qinghai „Belt and Road“ (Qinghai Northwest City) Slavnostní podpis se známou společností Alibaba a dokovací spolupráce s nadnárodními velvyslanectvími v Číně.

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti-1

  Podle Li Yizhonga, člena Stálého výboru Čínské lidové politické poradní konference a předsedy Čínské federace průmyslové ekonomiky, se Xining po více než 2100 letech prosperity vyvinul v největší komoditní distribuční centrum v provincii Čching-chaj.

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti-2

   V dnešní době národní strategický plán „Jeden pás, jedna cesta“ učinil podstatné kroky a obchodní průmysl Xiningu má historickou příležitost „přivést a vyjít“. Provincie Čching-chaj, jako velká provincie s bohatými nerostnými zdroji a zdroji cestovního ruchu,Xining, také známý jako provincie a města vnitrozemských uzlů „Belt and Road“, je známý jako „Summer Capital“. Stane se z něj moderní obchodní logistické město se sídlem na severozápadě, které vyzařuje po celé zemi a slouží západní a jižní Asii, a mezinárodní kanál a logistika.

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti-3

   Nová situace se brzy otevře. Rozumí se, že město Northwest je klíčovým projektem na podporu investic v naší provincii. Guangzhou Yingrun investoval 5,2 miliardy juanů. Spuštění velkého velkého distribučního centra integrované obchodní logistiky s celkovou stavební plochou 2,08 milionu metrů čtverečních.

Iniciativa Belt and Road přináší do podnikání společnosti Xining velké příležitosti-4

Projekt zahrnuje celou řadu obchodních formátů, jako jsou stavební materiály a bytové zařízení, hardware a elektrické stroje, strojírenské stroje, automobilové a motocyklové doplňky, a je rozdělen na komplexní komoditní transakce, mezinárodní kongresová a výstavní centra, inteligentní skladování a logistika, obchodní podpůrné služby, podniky finančního obchodování, centra elektronického obchodování, průmyslová výroba a výzkum a vývojOsm funkčních oblastí komunity volného života může po dokončení zajistit zaměstnání pro více než 50 000 lidí, což bude mít v mnoha aspektech pozitivní účinek. .