Auto

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017

souhrn

V mezinárodním kongresovém a výstavním centru Kunming Dianchi byla zahájena komoditní výstava zemí jižní a jihovýchodní Asie a investiční a veletržní veletrh. Reportér Li Haixi / Foto: Pokračujte v duchu Hedvábné stezky a spojte se, abyste otevřeli společnou cestu rozvoje afinity, obchodních vztahů a kulturních vztahů. Včera v 10:45 společnost za doprovodu vášnivého bubnování a nadšeného potlesku řekla: „společně vytvářet nové příležitosti,20 s tématem „Společně hledám nový rozvoj“

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-0

  V mezinárodním kongresovém a výstavním centru Kunming Dianchi byla zahájena komoditní výstava zemí jižní a jihovýchodní Asie a investiční a veletržní veletrh. Reportér Li Haixi / Foto: Pokračujte v duchu Hedvábné stezky a spojte se, abyste otevřeli společnou cestu rozvoje afinity, obchodních vztahů a kulturních vztahů.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-1

   Včera v 10:45 společnost za doprovodu vášnivého bubnování a nadšeného potlesku řekla: „společně vytvářet nové příležitosti,V mezinárodním kongresovém a výstavním centru Kunming Dianchi byl slavnostně otevřen veletrh komodit a investic a veletrhů jihoasijských a jihovýchodní Asie v roce 2017.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-2

   Chen Hao, sekretář provinčního výboru CPC Yunnan a ředitel stálý výbor provinčního lidového kongresu přednesl uvítací projev. Zahajovacímu ceremoniálu předsedal náměstek ministra provinčního výboru Yunnan KSČ guvernér Ruan Chengfa. náměstek ministra obchodu Li Chenggang,Lu Pengqi, místopředseda Čínské rady pro podporu mezinárodního obchodu a místopředseda Čínské komory mezinárodního obchodu, Fang Jianmeng, zástupce ředitele Státní správy oceánů, He Keng, místopředseda výboru pro finance a ekonomiku Setkání se zúčastnili Národní lidový kongres, Shen Xiaoming, guvernér provincie Chaj-nan a Ren Yaping, předseda Politické poradní konference pro vnitřní Mongolsko. Zahraniční hodnostáři, kteří se zúčastnili slavnostního zahájení, zahrnují: Soongsavat Lingsavat, bývalý místopředseda vlády Laosu a ústřední poradce ústředního výboru Laoské strany,Dan Min, ministr obchodu v Myanmaru, Chundala, státní tajemník ministerstva obchodu v Kambodži, Miloslav Stasako, náměstek ministra zahraničních věcí České republiky, Kam Lien Pencena, náměstek ministra pro plánování a investice v Laosu, Adam, náměstek Ministr hospodářského rozvoje Malediv Tafe, generální tajemník čínsko-ASEAN centra Yang Xiuping, předseda obchodní a průmyslové komory SAARC Suraj Weiya,Jižní Korea, Laos, Thajsko, Kambodža, Vietnam, Malajsie, Bangladéš, Nepál a další země, někteří místní úředníci, zástupci obchodní komory, známí učenci, Pákistán, Jižní Korea, USA, český generální konzul v Čcheng-tu, Vietnam, Bangladéš, Thajsko, Myanmar, Malajsie, generální konzul Kambodže ve španělském Kunmingu,Generální konzul Indie a Singapuru v Kantonu atd.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-3

   Jménem zemského výboru provincie, zemské vlády a obyvatel všech etnických skupin v provincii Chen Hao srdečně přivítal hosty, kteří se akce zúčastnili. Řekl, že v květnu letošního roku přednesl prezident Si Ťin-pching hlavní projev na zahajovacím ceremoniálu „Summitu fóra mezinárodní spolupráce„ Pás a cesta “s cílem podpořit otevřenou, inkluzivní, inkluzivní, vyváženou a ekonomicky výhodnou ekonomickou globalizaci . Nakreslete krásný plán rozvoje otevřené světové ekonomiky, předložte čínské návrhy a vložte čínskou moc.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-4

   Yunnan a země jižní Asie a jihovýchodní Asie jsou si geograficky blízké, lidé jsou si blízcí, obchodní vazby jsou propojeny a kulturní vazby jsou v souladu. Jsou komunitou osudu formovanou přírodou a historií. Na základě úspěšného uspořádání 4 zasedání Čínsko-jižní Asie Expo, Čínské komory mezinárodního obchodu,Obchodní a průmyslová komora SAARC, Čína-středisko ASEAN a Sekretariát jihočínského výstavního veletrhu v Kunmingu dodržují zásady rozsáhlých konzultací, společného budování a sdílení a společně navrhují uspořádat výstavu komodit národů jihoasijských a jihovýchodní Asie v roce 2017. a veletrh investic a veletrhu, aby společně podpořily výstavbu „pásu a silnice“, subregionální spolupráce Lancang-Mekong, ekonomický koridor Čína-Indočínský poloostrov a hospodářský koridor Bangladéš-Čína-Indie-Myanmar dosáhly nového vývoje,Přínos pro obyvatele všech zemí v regionu.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-5

   „Všichni lidé jsou jednotní, Taishan se bude pohybovat. “ Dokud budeme spolupracovat, budovat konsenzus a tvořit společnou sílu, určitě dosáhneme vzájemně prospěšné spolupráce a společného rozvoje. Li Chenggang, Suraj Weiya, Lu Pengqi, Yang Xiuping, pákistánská generální konzulka v Čcheng-tu, Amna Borush a Laos náměstek ministra pro plánování a investice Kanlien Penzana přednesli projevy postupně.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-6

  Řekli, že stále více zemí a regionů reaguje na stavbu „Pás a silnice“ a podílí se na ní a ochota zemí ke spolupráci se zvyšuje, oblasti spolupráce se neustále rozšiřují a úroveň spolupráce se neustále zvyšuje zlepšování. Yunnan má vynikající geografické výhody a je důležitým uzlem při stavbě „pásu a silnice“ a důležitou vstupní branou pro Čínu, která spojuje jižní Asii a jihovýchodní Asii. Pořádání tohoto obchodního veletrhu,Určitě vytvoří novou platformu a poskytne Číně a zemím jižní Asie a jihovýchodní Asie nové příležitosti k dalšímu posílení přátelských přátelství a prohloubení vzájemně výhodné spolupráce při stavbě „pásu a silnice“.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-7

   Na zahajovacím ceremoniálu konali slavící hosté bubny a zahájili konferenci. Cheng Hong, Hu Shiying, Shi Jichun, Tong Daochi, Huang Shiyong, Huang Yanrong, Jiare Lobsang Tenzin,Luo Mei, Luo Xiaohu, Tian Jinchen, Mu Tielifu Hasim a další provinční vůdci; Li Xiuling, Luo Zhengfu, Zong Guoying, Cheng Lianyuan, Liu Huiyan, Zhang Taiyuan, He Duan Qi, Chen Shun, Gao Shuxun a další provinční vůdci; Guan Huashi a další akademici obou akademií se zúčastnili slavnostního zahájení. Včera ráno se konal zahajovací ceremoniál výstavy v Pákistánu, zemi, která je předmětem tohoto obchodního veletrhu, a Laosu, zemi cti. Chen Hao, Ruan Chengfa a další hosté z domova i ze zahraničí cestovali po výstavních síních.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-8

   Po zahajovacím ceremoniálu cestovali část výstavní síně Cheng Lianyuan, Wang Xiliang, Liu Zhi, He Gang, Rama Xinggao, Xiong Ruili a další.

V Kunmingu byla zahájena výstava zboží a investic a veletrh jihoasijských a jihovýchodní Asie 2017-9

Veletrh bude trvat 7 dní a bude zde celkem 17 pavilonů a 8000 standardních stánků. 33 zemí a regionů podél „pásu a silnice“, 86 zemí a regionů po celém světě,Na výstavě se zúčastnilo více než 4 000 společností a zámořské společnosti představovaly 41,2%. (Yunnan Daily reportér Liu Xiaoying, Xiong Yan, Qu Shuning, Zhang Yin, Chen Xiaobo, hlavní reportér Kunming Daily Jia Xianpei).