Stipendium

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu

souhrn

12. června se ze slavnostního zahájení speciální výcvikové třídy Národního paláce mládeže v New Palace Construction dozvědělo, že v říjnu 2017 bude veřejnosti otevřen Changsha New Youth Palace, který pojme 15 000 mladých lidí, aby se zúčastnili školení a činnosti současně. Do té doby budou mít děti po vyučování nový ráj. Jako jeden z „deseti hlavních projektů obživy města Changsha“8. listopadu 2013

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu-0

  12. června se ze slavnostního zahájení speciální výcvikové třídy Národního paláce mládeže v New Palace Construction dozvědělo, že v říjnu 2017 bude veřejnosti otevřen Changsha New Youth Palace, který pojme 15 000 mladých lidí, aby se zúčastnili školení a činnosti současně.

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu-1

   Do té doby budou mít děti po vyučování nový ráj. Jako jeden z „deseti hlavních projektů obživy města Changsha“8. listopadu 2013 zahájil Palác mládeže Changsha oficiálně projekt demolice a rekonstrukce.

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu-2

   Nově postavený projekt Palác mládeže má celkovou stavební plochu 54 000 metrů čtverečních, má šest nadzemních a dvě podzemní podlaží.

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu-3

   Mezi nimi je pozemní stavební plocha 34 051 metrů čtverečních, podzemní stavební plocha 20 243 metrů čtverečních a plocha stadionu 39 211 metrů čtverečních. Projekt se skládá z oblasti kulturních a sportovních aktivit, oblasti kvalitního vzdělávání,Skládá se z multifunkčního divadla a Little Dujuan Cultural Plaza s celkovou investicí 420 milionů juanů. Mezi nimi jsou velká místa v oblasti kulturní a sportovní aktivity o rozloze 11 140 metrů čtverečních, která se přemění na multifunkční „Changsha Youth Social Life Experience Hall“ s kulturním dědictvím, tradičním čínským učením, ručními, vědeckými a technologickými průzkum a profesionální zkušenosti.

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu-4

  . Kromě toho jsou zde také bazény, badmintonové haly, basketbalové haly, haly na stolní tenis, tělocvičny atd.

Nový palác mládeže Changsha se otevírá v říjnu-5

.