Soutěž

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun

souhrn

Od 9. do 11. června vyslaly provincie Hunan a město Changsha delegace, aby se zúčastnily 20. čínské mezinárodní výstavy v Pekingu. Delegaci v Changsha vedl náměstek primátora Liao Jianhua v rámci řady aktivit, jako například „Entering Zhongguancun“ New Hunan-Zhongguancun Collaborative Innovation Development Forum, Zhongguancun High-tech Achievement Promotion and Matchmaking Fair atd.Rada města Changsha pro podporu mezinárodního obchodu se ujala vedení při organizaci informací o rozšíření,

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun-0

  Od 9.

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun-1

   do 11.

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun-2

   června vyslaly provincie Hunan a město Changsha delegace, aby se zúčastnily 20. čínské mezinárodní výstavy v Pekingu.

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun-3

   Delegaci v Changsha vedl náměstek primátora Liao Jianhua v rámci řady aktivit, jako například „Entering Zhongguancun“ New Hunan-Zhongguancun Collaborative Innovation Development Forum, Zhongguancun High-tech Achievement Promotion and Matchmaking Fair atd. Rada Changsha pro podporu mezinárodního obchodu se ujala vedení a uspořádala k účasti 26 společností a 62 zástupců společností Topway Information, Sany Group, Broad Group, Sunward Intelligent, Boyun New Materials atd. V místě konání akce, Liao Jianhua komplexně propagoval videokulturní a kreativní průmyslový park Changsha Malanshan. Changsha Information Industry Park představil mobilní internet v Changsha v Hunanu.

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun-4

   Topway Information a další firemní hosté vedou dialog s Development Research Center Státní rady,Odborníci z Centra pro hodnocení vědy a techniky Ministerstva vědy a technologie provedli hloubkovou diskusi na téma „Inovace vedoucí, integrace nové kinetické energie“. Příslušné odpovědné osoby a obchodní zástupci provincie Hunan, města Changsha a různých parků společně vydali a vyjednali více než 20 high-tech projektů s China Technology Exchange a Zhongguancun Tianhe Technology Achievement Transformation Promotion Center. Delegace Čchang-ša také odjela do Zhongguancunu,Navštívili a zkontrolovali podniky a softwarové parky, jako jsou Xiaomi, Beidouxingtong, Hanwang Technology a tak dále.

Vášnivá kolize mezi Changsha Information Industry a Zhongguancun-5

Uvádí se, že se delegace Čchang-ša zúčastnila „pekingského veletrhu vědy a techniky“ 8krát. S pomocí pekingské platformy pro vědu a technologie v Pekingu delegace Changsha dále podporovala společnou inovaci a rozvoj Changsha a Zhongguancun v různých oblastech, čímž se informační průmysl Changsha a Beijing Zhongguancun dostal do vášnivé kolize. .