Sdružení

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny

souhrn

Desáté vesnické (komunitní) „dva výbory“ všeobecné volby v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny. Bylo zvoleno 89 319 členů vesnického (komunitního) výboru. 12. června byl shrnut souhrn práce „desátého vesnického (komunitního)“ obecného výboru volby v celé provincii Schůze se konala v Guiyangu. Při tomto znovuzvolení uspořádalo volby v provincii celkem 13 503 vesnických výborů a 3873 sousedních výborů a hlasování se zúčastnilo 1 venkovských voličů.

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny-0

  Desáté vesnické (komunitní) „dva výbory“ všeobecné volby v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny. Bylo zvoleno 89 319 členů vesnického (komunitního) výboru. 12. června byl shrnut souhrn práce „desátého vesnického (komunitního)“ obecného výboru volby v celé provincii Schůze se konala v Guiyangu.

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny-1

   V tomto znovuzvolení uspořádalo volby celkem 13 503 vesnických výborů a 3873 sousedních výborů v provincii a hlasování se zúčastnilo 1 821 venkovských voličů.

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny-2

  Více než 10 000 lidí s mírou účasti 89,71%, více než 6 274 milionů voličů měst se zúčastnilo hlasování s mírou účasti 86,65%. V provincii bylo zvoleno celkem 89 319 členů vesnických (komunitních) výborů. Z různých statistických údajů současné všeobecné volby dále optimalizovaly strukturu vesnického (komunitního) výboru a upevnily organizační základ. Podíl ženských členů se zvýšil o 3,74% ve srovnání s předchozími volbami.

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny-3

  Právní povědomí široké veřejnosti bylo dále zlepšeno, zejména prostřednictvím klíčových vazeb voleb, jako je definování identity voličů, vyjasnění podmínek kandidátů, jmenování a určování kandidátů a formální hlasování, aby právní povědomí a schopnost účastnit se politiky byla v různé míře vylepšena. Volební systém a postupy byly dále standardizovány a počet dopisů a návštěv byl ve srovnání s předchozím zasedáním významně snížen.

Desáté vesnické (komunitní) všeobecné volby „dvou výborů“ v provincii Kuej-čou byly úspěšně dokončeny-4

Kvalita práce těchto voleb byla účinně zaručena a úroveň práce se zlepšila. Vztah mezi stranou a masami se dále posiloval a předvolební finanční audity a volební projevy během voleb posílily smysl pro identitu a důvěru široké veřejnosti ve vesnický (komunitní) výbor a zlepšily vesnický (komunitní) ) Výbor. Soudržnost a bojová účinnost provincie poskytují silnou záruku pro rozvoj a stabilitu městských a venkovských místních obyvatel v naší provincii. (Reporter Yang Wei).