Dějiny

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu

souhrn

Zprávy CCTV: Podle webové stránky Ústřední meteorologické správy došlo včera kolem 12:00 (12.) k centru letošního tajfunu č. 2 „Miaobai“ (MERBOK) na pobřeží poloostrova Dapeng, města Šen-čen, provincie Kuang-tung. Oslabení z úrovně silné tropické bouře na úroveň tropické bouře. Maximální síla větru poblíž středu je úroveň 9 (23 m / s) a minimální tlak ve středu je 990 100.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-0

 Zprávy CCTV: Podle webové stránky Ústřední meteorologické správy došlo včera kolem 12:00 (12. ) k centru letošního tajfunu č.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-1

  2 „Miaobai“ (MERBOK) na pobřeží poloostrova Dapeng, města Šen-čen, provincie Kuang-tung. Bylo oslabeno z úrovně silné tropické bouře na úroveň tropické bouře.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-2

  Maximální síla větru poblíž centra je úroveň 9 (23 m / s) a minimální tlak ve středu je 990 hPa. Ústřední meteorologická observatoř vydala 13. června v 6:00 varování před modrým tajfunem.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-3

  Předpokládá se, že se „Miaobai“ bude pohybovat na sever rychlostí asi 20 kilometrů za hodinu a jeho intenzita bude i nadále slábnout.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-4

  Brzy dnes ráno oslabí na nízký tlak v severním Kuang-tungu a kolem poledne se přesune do Jiangxi.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-5

  Předpověď Gale: 13:00 až 14:00 v severní části Jihočínského moře,V Tchaj-wanském průlivu, pobřežních oblastech středního a východního Kuang-tungu a pobřežních oblastech středního a jižního Fujianu bude silný vítr o síle 6–8 stupňů, v některých mořských oblastech budou poryvy o síle 9–10 stupňů. Ovlivněn tajfunem „Miaobai“ došlo 13. června k silným srážkám ve východní jižní Číně a ve východním Jiangnanu. Za tímto účelem vydávala Ústřední meteorologická observatoř 13.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-6

  června v 6:00 varování před žlutými bouřkami. Odhaduje se, že od 08:00 dne 13. června do 08:00 dne 14.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-7

  červnaSilné deště nebo přívalové deště se vyskytly ve středním a východním Kuang-tungu, na severovýchodě a na jihu Jiangxi, na východě a na jihu Fujian, na jihovýchodě Anhui, na většině Zhejiangu, na severozápadě Guangxi a na jihovýchodě Yunnanu, včetně částí východního Kuang-tungu, jižního Fujianu, východního Zhejiangu a dalších míst. Vyskytují se silné deště (100–220 mm); výše uvedené oblasti jsou částečně doprovázeny krátkodobými silnými dešti,Za silného konvekčního počasí, jako jsou bouřky a vichřice, může maximální hodinová intenzita deště dosáhnout 30–50 mm a místní oblast přesahuje 60 mm. Kromě toho budou ve dnech 13.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-8

  až 16. června ve východní a jižní části Jiangnanu, v jižní Číně, v jižní části Kuej-čou a ve východní části Yunnanu, pod vlivem nízkého střižení vírů, nadále silné deště. Silné deště se vyskytly v částech středního a východního Kuang-tungu a severního Kuang-tungu, středního Kuang-si a východního Yunnanu a místní silné deště. Konkrétní předpověď v budoucnu bude od 13:00 do 13:00 do 14:00.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-9

  Ve východní a jižní části Jiangnanu, ve většině oblastí jižní Číny, jižního Kuej-čou, východního Yunnanu, východního Kuang-tungu, budou mírné až silné deště. jihovýchodní Jiangxi, východní a jižní Fujian a jihovýchodní Anhui. V severním Če-ťiangu, na severozápadě Kuang-si a na jihovýchodě Yunnanu byly silné deště.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-10

  V některých částech východního Kuang-tungu, jižního Fujianu, východního Če-ťiangu a dalších míst se vyskytly silné deště (100–220 mm); některé z výše uvedených oblastí byly doprovázeny krátkodobými silné srážky, bouřky a vichřice. Iso silné konvekční počasí. V jižním Sin-ťiangu a na dalších místech je 4 až 6 větrů. 14:00 až 15:00 08:00V částech východní jihozápadní Číny, střední a východní Jiangnan a ve většině jižní Číny byly mírné až silné deště a v místních oblastech, jako je východní a jižní Fujian, severní Guangdong a jižní Jiangxi, silné deště (50–90 mm); výše uvedené lokality byly doprovázeny silnými dešti Silné konvekční počasí jako krátkodobé silné deště, bouřky a vichřice.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-11

  V jižní části Východočínského moře, na Tchaj-wanském průlivu a na východě na Tchaj-wanu budou působit větry síly 7 až 8. Na jihozápadě Východočínského moře se vyskytují poryvy o síle 9 až 10 a poryvy o síle 9 a 10 až 11. Od 15:00 do 16:00 dne 16:00 došlo v některých částech východní a jižní části jihozápadní Číny, ve většině Jiangnan a ve většině jižní Číny, k mírným až silným dešťům.

Meteorologická observatoř vydala modré varování pro tajfun Typhoon „Miaobai“ přistál v Kuang-tungu-12

  V centru Kuang-si byli místní obyvatelé, jižní Jiangxi, jižní Fujian a severovýchodní Guangdong. Silný déšť (50 × 90 mm); výše uvedená oblast je doprovázena krátkodobými silnými dešti,Silné konvekční počasí, jako jsou bouřky a vichřice.

V jižní části Východočínského moře jsou větry o síle 7 až 8 a poryvy o síle 9 až 10. Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.