Stipendium

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů

souhrn

Hualong.com, 12. června, 19:00. Vlašský ořech byl vždy považován za dobrý doplněk mozku. Ve skutečnosti má ořech kromě doplňku mozku mnoho dalších výhod pro lidské tělo, jako je podpora spánku a anti-stárnutí. Těhotné ženy trvají na tom, aby jedly vlašské ořechy pro vlastní údržbu a vývoj plodu, jsou velmi užitečné. Ačkoli má vlašské ořechy mnoho výhod, při konzumaci vlašských ořechů se nesmíte přejídat.Krok za krokem

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-0

 Hualong. com, 12.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-1

  června, 19:00. Vlašský ořech byl vždy považován za dobrý doplněk mozku. Ve skutečnosti má ořech kromě doplňku mozku mnoho dalších výhod pro lidské tělo, jako je podpora spánku a anti-stárnutí. Těhotné ženy trvají na tom, aby jedly vlašské ořechy pro vlastní údržbu a vývoj plodu, jsou velmi užitečné.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-2

  Ačkoli má vlašské ořechy mnoho výhod, při konzumaci vlašských ořechů se nesmíte přejídat. Musí existovat postupný proces. Ořech má řadu nenasycených a jednotlivých nenasycených mastných kyselin, které mohou snížit obsah cholesterolu. Jíst jaderný ořech má tedy pro lidské srdce určité výhody.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-3

  Vlašský ořech je dobrý produkt pro potravinovou terapii: ať už se používá k léčebným účelům, nebo pokud se konzumuje syrový, vařený, máčený v cukru nebo vařený, může vyživovat krev a vyživovat qi, vyživovat ledviny, doplňovat esenci, zmírňovat kašel a zmírňovat astma,Dobré účinky jako zvlhčující a projímadlo. Existuje mnoho způsobů, jak jíst vlašské ořechy. Přidání správného množství slané vody k vaření vlašských ořechů, pitná voda a zbytky jídla mohou vyléčit nedostatek ledvin, bolesti dolní části zad, spermatorea, impotenci, zapomnětlivost, tinnitus, časté močení a další příznaky.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-4

  Vlašské ořechy, semínka coix a kaštany se vaří jako kaše, která dokáže léčit časté močení, noční emise, řídkou stolici, průjem pěti geng a další nemoci. Vlašské ořechy jsou máčené v cukru se sezamovými semínky a lotosovými semínky.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-5

 Může vyživovat srdce a mozek a také léčit nedostatek potu. Syrové ořechy, maso longan a hloh mohou zlepšit funkci srdce. Vlašský ořech se také široce používá k léčbě neurastenie, hypertenze, ischemické choroby srdeční, emfyzému, bolesti žaludku a dalších nemocí. Vlašský ořech si v zahraničí pochutnává na jídlech „Hercules Food“, „Nutritious Nuts“ a „Yizhi Fruit“, v Číně „Long Live Son“„Ovoce dlouhověkosti“, „Poklad výživy“.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-6

  Léčivá hodnota ořechu je velmi vysoká a v čínské medicíně je široce používána.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-7

  Čínská medicína věří, že vlašské ořechy jsou teplé povahy, sladké chuti, netoxické a mají funkce povzbuzující žaludek, vyživující krev, zvlhčující plíce a vyživující mysl. Ořech obsahuje poměrně hodně melatoninu, který vám může pomoci usnout.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-8

  Melatonin je hormon, který reguluje rytmus lidského spánku. Během dne lidský mozek vylučuje malé množství této látky a v noci vylučuje více. Zvýšení hladiny melatoninu v noci je důležitou zárukou dobrého spánku. Ale s věkem bude schopnost mnoha lidí vylučovat melatonin v noci oslabena, což často vážně narušuje normální spánkové vzorce.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-9

  Je třeba poznamenat, že vlašské ořechy obsahují více tuku,Pokud jíte příliš mnoho před spaním, ovlivní to spánek. Nejlepší je jíst jen hrstku vlašských ořechů nebo vypít misku se směsí ořechového prášku a černého sezamového prášku.

Šest zdravotních výhod vlašských ořechů-10

  Fosfolipidy ve vlašských ořechech mají dobrý zdravotní účinek na hlavové nervy. Olej z vlašských ořechů obsahuje nenasycené mastné kyseliny, což má za následek prevenci arteriosklerózy.

  Jádra vlašských ořechů obsahují zinek, mangan, chrom a další nepostradatelné stopové prvky pro lidské tělo.

 Obsah zinku a manganu v lidském těle se během procesu stárnutí postupně snižuje. Chrom má funkce podporující využití glukózy, metabolismus cholesterolu a chrání kardiovaskulární systém.

  Antitusivní a antiastmatické účinky ořechových jader jsou také velmi zřejmé, na podzim a v zimě je velmi účinný u pacientů s chronickou bronchitidou a astmatem.

  Je vidět, že pravidelná konzumace vlašských ořechů může nejen udržet tělo zdravé, ale také proti stárnutí. Někteří lidé mají tendenci užívat tonika. Ve skutečnosti je konzumace několika vlašských ořechů každé ráno a večer opravdu prospěšná.

  Je to často lepší než užívání tonik. Hualong.

com komplexní.