Finance

Chen Yunxian šel do provinčního finančního úřadu vyšetřovat finanční práci

souhrn

Ráno 12. června vedl Chen Yunxian, člen skupiny provinční vládní strany, provinční vládní generální úřad a odpovědné soudruhy guangdongské „jedné banky a tří úřadů“ k provinčnímu finančnímu úřadu k vyšetřování a hostil provinční finanční úřad speciální symposium k poslechu práce příslušných oddělení na budování silné finanční provincie v naší provincii Zpráva o situaci a relevantní názory a návrhy. Chen Yunxian zdůraznil, že všechny příslušné jednotky musí seriózně studovat a provádět jmenování generálního tajemníka Si Ťin-pchinga do Politické kanceláře ústředního výboru.

Chen Yunxian šel do provinčního finančního úřadu vyšetřovat finanční práci

Chen Yunxian šel do provinčního finančního úřadu vyšetřovat finanční práci-0

  Ráno 12. června vedl Chen Yunxian, člen skupiny provinční vládní strany, provinční vládní generální úřad a odpovědné soudruhy guangdongské „jedné banky a tří úřadů“ k provinčnímu finančnímu úřadu k vyšetřování a hostil provinční finanční úřad speciální symposium k poslechu práce příslušných oddělení na budování silné finanční provincie v naší provincii Zpráva o situaci a relevantní názory a návrhy. Chen Yunxian zdůraznil, že všechny příslušné jednotky musí vážně studovat a realizovat ducha projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na 40.

Chen Yunxian šel do provinčního finančního úřadu vyšetřovat finanční práci-1

   kolektivním studijním zasedání politického výboru ústředního výboru. Zaměřte se na následující úkoly: Zaprvé pevně pochopte povahu finančních služeb v reálné ekonomice, prosazujte strukturální reformy na straně nabídky finančních služeb a dosáhněte integrovaného rozvoje financí, technologií a průmyslových odvětví; zadruhé, účinně předcházejte a kontrolujte finanční rizika a komplexně prozkoumejte skrytá rizika.

Chen Yunxian šel do provinčního finančního úřadu vyšetřovat finanční práci-2

   Odvádějte dobrou práci v oblasti řízení a kontroly rizik u zdroje; třetí je prohlubování finančních reforem, pokračování v prohlubování rozvoje zóny volného obchodu a pilotní reforma a inovace v deltě Perlové řeky zóna,Urychlit výstavbu centra rizikového kapitálu v jižní Číně; čtvrtým je posílit vedení strany ve finanční práci a posílit budování talentového týmu.

Chen Yunxian šel do provinčního finančního úřadu vyšetřovat finanční práci-3

.