Soutěž

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav

souhrn

Po domácí návštěvě bylo více než 200 dobrovolníků zaneprázdněno zaznamenáváním konkrétní situace domácí návštěvy. Domácí návštěvy se zúčastnil také 79letý předseda Wang Songtang. Kde byly použity peníze darované Dayangxunem? Jsou skutečně použity pro lidi, kteří nejvíce potřebují pomoc? To je místo, kde se mnoho pečujících lidí trápí nejvíce. Jak prolomit krizi důvěry charitativní pomoci?Guangdongské charitativní tričko pro sirotky

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-0

 Po domácí návštěvě bylo více než 200 dobrovolníků zaneprázdněno zaznamenáváním konkrétní situace domácí návštěvy. Domácí návštěvy se zúčastnil také 79letý předseda Wang Songtang. Kde byly použity peníze darované Dayangxunem? Jsou skutečně použity pro lidi, kteří nejvíce potřebují pomoc? To je místo, kde se mnoho pečujících lidí trápí nejvíce. Jak prolomit krizi důvěry charitativní pomoci?Odpověď poskytla Asociace pro veřejnou péči v Guangdongu na podporu sirotků.

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-1

  Během uplynulého víkendu sdružení uspořádalo 216 dobrovolníků, kteří vyrazili z Guangzhou a cestovali dva dny a jednu noc téměř tisíc kilometrů. Dokončili ověření návštěvy dům po domě u 1470 zbídačených studentů a předali 5 snímků na domácnost Zaznamenejte rodinnou situaci a sledujte děti, které potřebují pomoc nejvíce.

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-2

 Poté bude tento obsah zveřejněn online a bude k dispozici ke kontrole. Dva dny a jedna noční návštěva domu. 10.

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-3

  června, v sobotu, v 6 hodin ráno, se ve sportovním centru shromáždilo 216 dobrovolníků ze všech koutů Kuang-čou.

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-4

  V 6:45 autobus oficiálně odjel do Lianjiangu. Účelem jejich cesty v zelených dobrovolnických uniformách bylo jít do Lianjiangu a navštívit 1470 chudých studentů ve 21 městech a ulicích města Lianjiang.

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-5

 Tým se vrátil do centra Guangzhou zhruba v 10 hodin večer 11. června, na dva dny a jednu noc.

216 dobrovolníků cestovalo tisíce kilometrů, aby navštívili 1470 chudých dětí s 5 obrázky na domácnost, aby zaznamenali rodinný stav-6

  V roce 2013 uspořádala Orphans Society první fázi „Návštěvy chudých a pomoc v Lianjiangu“, která sponzorovala 2225 chudých studentů v Lianjiangu.

  Po dokončení tříletého financování byla druhá fáze „Návštěvy chudoby“ byl zahájen tento rok. Projekt „Lian Jiang Xing“.

  Pro tuto návštěvu se již 15. března uskutečnilo první koordinační setkání v Lianjiang City Hexie Orphans Association. 26.

  dubna sdružení obdrželo formuláře žádosti o financování pro 1470 chudých studentů doporučených ženskou federací v Lianjiangu. „Nábor dobrovolníků jsme zahájili v květnu. Za půl měsíce se přihlásilo celkem 407 dobrovolníků. Po dvou kolech školení a zkoušek byl nakonec podle pořadí výsledků zkoušek stanoven seznam 216 dobrovolníků pro tuto návštěvu.

 “ Xie Guzhu Příslušná osoba odpovědná za společnost řekla novinářům:Během uplynulého víkendu byla domácí návštěva oficiálně provedena. 79letý prezident: Dejte jim příležitosti a naději.

  Pro 79letého prezidenta Wanga Songtanga půjde téměř pokaždé, když navštíví venkov. Jedinou věcí, kterou nešel, byla nedávná cesta do Leizhou.

  V té době byl nemocný a byl hospitalizován.

  Již více než 10 let cestuje po 35 okresech a okresech, kde je sdružení sirotků zapojeno.

 Během této návštěvy musel být Wang Songtang z fyzických důvodů plně vyzbrojen: k pasu mu byl připoután pevný pás, na otoky nohou mu byla nanesena mast, na jeho ruce byla nanesena také mast a musel nosit hůl. Bez ohledu na to, do kterého domu jde, ať už potřebuje vylézt na kopec nebo ne, musí do domu dítěte chodit pěšky.

  „Právě jsem četl tvoji skladbu,Příběh je o vás a babičce, velmi synovský. "Ve vesnici Fengbei ve městě Liangdong si Wang Songtang sedl doma a povídal si s 15letou Lin Chunlong (dívkou). Podle názoru Wang Songtang je to vlastně jen obyčejná rodina. Řekl:" Můžeme ' Měníme tyto děti.

  Minulost, ale máme zodpovědnost pomoci jim změnit status quo a dát jim šanci a naději do budoucnosti.

 „Mladí dobrovolníci vešli do první rodiny a nemohli plakat. Luo Shufen a Liu Linlin byli dva mladí dobrovolníci. Setkali se poprvé kvůli této aktivitě.

  Luo Shufen už měl domácí návštěvu a Liu Linlin byl první. Jednou. “Myslím, že to dává smysl, takže jsem tady. „Liu Linlin řekla, ale to, co nečekali, bylo,Když vstoupili do první rodiny, byli šokováni scénou před nimi.

  Rodina má čtyři děti, ale otec zemřel a matka je duševně nemocná a je dlouho upoutána na lůžko. „Tento dům je jako skládka, naplněná zápachem. Nevím, jak jsem do tohoto domu vešel.

 “ Luo Shufen řekl, že v tomto domě není postel. Na zemi jsou hromady oděvů naskládaných na zemi.

  Je tu jen jedna rohož. Děti na ní spí.

  Obvykle jí je problém. Někdy mohou jíst jen Baijiafan . . .

  „Na začátku jsem se neodvážil plakat, ale stále je utěšoval. , nemohu si pomoci, když odcházím .

 .

 . “Tato zkušenost je pro ně duchovním křtem. "Kam jdeme,Stále existuje mnoho velmi chudých případů.

  Chcete-li jít do jejich domovů, musíte projít mnoha „travnatými cestami“, které nemají kam jít. Řekli: Proč navštěvujete dům po domě? Wang Songtang řekl, že jedním z kritérií charity je „přesnost“. „Ty, které by měly být financovány, nejsou financovány, a ty, které by neměly být financovány, jsou financovány.

  To vytváří novou nespravedlnost. Musíme si zachovat obraz integrity, který je v tuto chvíli dokonce vzácným zdrojem. “ Jak navštívit ? Před domácí návštěvou udělala společnost pro sirotky hodně práce. Během domácí návštěvy byli dobrovolníci rozděleni do 108 skupin,„Pro každou skupinu dvou dobrovolníků musí vyplnit příslušné informace, které se na formuláři dozvěděli.

  Například zkontrolujte jejich průkazy totožnosti, registrační knihy domácnosti, potvrzení o nízké záruce, potvrzení o zdravotním postižení, lékařské záznamy a další informace a pořiďte si fotografie . Pět fotografií, z nichž jedna je hlavou stolu každého dítěte, jedna je kuchyň, jedna je ložnice a druhá je obývací pokoj. Navíc skupinová fotografie dobrovolníka a respondenta u dveří jejich domu. „Příslušná odpovědná osoba uvedla, že každá skupina dobrovolníků vedla rozhovor s rodinou po dobu asi 20 minut.

  Jeden dobrovolník byl odpovědný za chatování s rodiči a druhý za chatování s dětmi a kontrolu informací obou stran.

  Jak se vypořádat poplatek za návštěvu navštívilo 216 dobrovolníků,To není malá cena, tak jak tyto peníze pocházejí? „Peníze darované dětem rozdělíme ve velkém. Nezmiňujeme se o poplatcích za správu, které mohou být zadrženy zákonem. Najdeme další způsoby, jak tyto náklady vyřešit,“ řekl Wang Songtang. Ge Xiaohong, generální tajemník společnosti Xie Guzhu, vypočítal účet pro reportéra.

 Náklady na ubytování a stravu pro každého dobrovolníka na dva dny a jednu noc byly sníženy na minimálně 150 juanů a více než 200 dobrovolníků překročilo 30 000 juanů; kromě toho stojí zpáteční cena pěti autobusů také více než 20 000 juanů. To zvyšuje náklady na nejméně 50 000 až 60 000 juanů. „Vždy jsme měli požadavek, abychom mohli peníze utratit za čepel,Oběd v jedoucím autobuse a večeři vracejícím se autobuse si všichni dobrovolníci vyřizují sami; při kontrole na venkově tam někdy jezdíme pomocí motocyklů . .

. “(reportér Guangbao Qin Song).