Bankovní

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí

souhrn

Hualong.com, 13. června v 9 hodin (korespondent He Qin) Tradiční způsob likvidace škod u životních pojišťoven obecně spočívá v tom, že se zákazník obrátí na přepážku pojišťovny nebo pověří agenta, aby podal a odeslal materiály, a pojišťovna poté pojistnou událost vyřídí a poté se na základě výsledků kontroly rozhodne, zda pojistnou událost vyplatí. U některých jednodušších tvrzeníExistuje ještě pohodlnější

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-0

  Hualong. com, 13. června v 9 hodin (korespondent He Qin) Tradiční způsob likvidace škod u životních pojišťoven obecně spočívá v tom, že se zákazník obrátí na přepážku pojišťovny nebo pověří agenta, aby podal a odeslal materiály, a pojišťovna poté pojistnou událost vyřídí a poté se na základě výsledků kontroly rozhodne, zda pojistnou událost vyplatí.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-1

   U některých jednodušších tvrzeníExistuje pohodlnější způsob služby? Před několika dny paní Wei z Vnitřního Mongolska zažila jinou reklamační službu. Paní Wei zakoupila v pojišťovně Xinhua „Dodatečné náklady na hospitalizaci v oddíle A zdravotní pojištění“.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-2

   Na konci března tohoto roku byla hospitalizována po dobu 3 dnů kvůli tlaku na hrudi a dušnosti. Celkové náklady byly 2 342,76 juanů. Poté, co byla v květnu zcela vyléčená, zavolala pracovníky pojistné služby Liu Qiaoling, aby požádali o nárok.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-3

  Po nahlášení případu neočekávaně přišla Liu Qiaoling domů s likvidátorem pojistných událostí. Po kontrole na místě zaměstnanci pojistné služby přímo zaplatili paní Wei pohledávku ve výši 1 182,76 juanů a případ byl uzavřen na místě. Jedná se o službu pro malé platby předem poskytovanou společností Xinhua Insurance od roku 2012. Poskytuje oprávnění ke zpracování vynikajícím agentům s pěti a více hvězdičkami a vztahuje se na kvalifikované případy malých nároků.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-4

  Přijměte režim zpracování platby předem a poté kontrolu. Od roku 2017 byl standard pro malé zálohové platby upraven z 1 000 RMB pro zdravotní pojištění s jasnou odpovědností na 3 000 RMB a poskytuje služby zeleného kanálu více než 2 000 agentům a zákazníkům po celé zemi.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-5

   Paní Wei si vydělala peníze v ruce a emotivně řekla: „Nečekala jsem, že vypořádání pohledávek bude tak jednoduché. Ten den jsem ohlásil případ. Kompenzace byla vyplacena na místě činu.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-6

   „„ Druhá kompenzace “je jedním z řady opatření„ rychlých nároků “pojišťovny Xinhua. Malý krok v inovaci služeb a velký krok ve zlepšování zákaznické zkušenosti. Za pocitem zákazníka je neustálé sledování zkušeností v oblasti pojistných událostí v pojišťovně Xinhua.

Nulové čekání na malé škody, pojištění Xinhua dosahuje „druhé kompenzace“ nejvyšší rychlostí-7

.