Sdružení

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"

souhrn

Hualong.com, 13. června, v 10 hodin, spustila společnost Chongqing Longhu New One City 21-30 metrů čtverečních bytu SOHO pro vytváření bohatství, který kombinuje různé účely, jako je bydlení, podnikání a pronájem, a také přináší rafinované, Módní, bohatý životní styl a životní zkušenosti, jakmile byly spuštěny, spustily nákupní horečku na trhu s byty v Chongqingu. Ultra nízký práh,Longhu

Longhu New One City SOHO Apartment

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-0

  Hualong. com, 13. června, v 10 hodin, spustila společnost Chongqing Longhu New One City 21-30 metrů čtverečních bytu SOHO pro vytváření bohatství, který kombinuje různé účely, jako je bydlení, podnikání a pronájem, a také přináší rafinované, Módní, bohatý životní styl a životní zkušenosti, jakmile byly spuštěny, spustily nákupní horečku na trhu s byty v Chongqingu.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-1

   Ultra nízký práh,Multifunkční byt Longhu New One City přitahuje pozornost. Byt Longhu New One City SOHO má stavební plochu asi 21-30 metrů čtverečních. Prostor je flexibilní a proměnlivý. Lze jej upravit podle vlastních preferencí a je blízko k zvyky veřejnosti využívat různé obytné, multifunkční potřeby, jako jsou investice a podnikání.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-2

   Zde můžete otevřít módní online obchod; může to být váš vynikající,Bezplatné hnízdo módního a obohacujícího života lze také investovat do pronájmu, vedle stehen dlouhodobého bytu - Guan Yu a do pronájmu za dobrou cenu. Extrémně nízký práh, ať už se jedná o investice nebo samostatnou okupaci, výrazně sníží tlak na život a bude se s ním snadno manipulovat.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-3

   Kromě super davu a hlavních obchodních čtvrtí je vidět, že v budoucnu existuje velký potenciál pro ocenění.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-4

   Mimořádně příjemné okolní podpůrné zařízení doprovází Longhu New One City, Shiqiaopu Keyuan Road má silnou životní atmosféru. Byly shromážděny obytné oblasti, jako je Golden Orchard a zahrada Nanfang Garden. Longhu New One City se také nachází na vhodném místě jeden kilometr od ulice Shidai, kde si můžete užít velké množství přetékajících lidí. Keyuan Road byla vždy digitálním místem setkávání Chongqingu s velkým počtem administrativních pracovníků, kteří zdvojnásobili frekvenci pronájmu domů a kupní sílu obyvatel v této oblasti.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-5

  Není nepřiměřené, že Longfor New One City SOHO Apartments jsou zvýhodňovány mnoha kupujícími domů, jakmile jsou na trhu, pod ochranou nepřetržitého zdroje kupní síly spotřebitelů, který přináší obrovské davy. Kromě toho má Longhu New One City také kompletní okolní zařízení, od pěti horizontálních a pěti vertikálních trojrozměrných přeprav do jídelny, kde se na Keyuan Road, v sousední nemocnici Daping, scházejí lahodné psy,Olympijské sportovní centrum a další fitness centra mají všechny druhy bytových zařízení a tým Longfor Property poskytuje služby, které nejen přinášejí majitelům pohodlný životní prostor, ale také uspokojují potřeby více rodin. 100 000 metrů čtverečních podnikání, Chuangfu Apartment v obchoďáku, který nikdy nespí. Při pohledu na současný trh s byty jeho hodnota nemovitosti závisí na hodnotě okolního komerčního podnikání.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-6

  Obecně lze říci, že místo s bohatými obchodními zařízeními má vyšší stupeň obchodních setkání. Longhu New One City SOHO Apartment se nachází v novém komplexu jednoho města - Ever Night Mall, s celou řadou obchodů, jídla a volného času v obchodním centru o rozloze 100 000 metrů čtverečních, což majitelům přináší komplexní životní styl jídla, pití , nakupování a nakupování. Lze říci, že apartmán Longfor New One City SOHO Apartment má kompletní obchodní zařízení.

Longhu New One City SOHO Apartment "Take All"-7

  Jedná se o byt v kompletní obchodní čtvrti s velkým investičním potenciálem. Samozřejmě, byt Longfor New One City SOHO má výhody toku lidí, dopravy, obchodní čtvrti atd. , Přitahuje dlouhodobý pronájem bytu - Guan Yu. V roce 2016 podepsal dlouhodobý nájemní byt Guanyu smlouvu o usazení v Longfor New One City a získal právo provozovat polovinu bytu.

   V srpnu letošního roku společnost Guanyu brzy zahájí otevření. Toto otevření jistě přinese novou revoluci na nájemním trhu Shiqiaopu a zároveň předvede vyhlídky na rozvoj Longfor New One City SOHO Apartments a obchodní výhody potenciálu budoucího zhodnocení. Informace o prodeji Longhu New One City: Dlouhodobý nájemní byt He Guanyu je umístěný v Longhu New One City a polovina budovy je provozována pevně se stavební plochou 21–30 metrů čtverečních bytů SOHO pro malé domácnosti. Celková cena je přibližně 290 000–350 000 za sadu.

Kromě toho je v prodeji v likvidaci malý počet 5,1 metrů vysokých bytů LOFT. Podrobný dotaz: 023-67303311.