Stipendium

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky

souhrn

Podle zpráv z trhu vyjednává Čína Ping An (02318) o spolupráci s Octopus, aby požádala o licenci na virtuální banku v Hongkongu. Ačkoli mluvčí Ping An odmítl komentovat, Ping An provedl v Hongkongu nedávno změny. Podle údajů byla „Anke Investment (Hong Kong) Co., Ltd.“ registrovaná v Hongkongu pod Ping An of China přejmenována na „Ping An Technology (Hong Kong) Co., Ltd. "

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky-0

  Podle zpráv z trhu vyjednává Čína Ping An (02318) o spolupráci s Octopus, aby požádala o licenci na virtuální banku v Hongkongu. Ačkoli mluvčí Ping An odmítl komentovat, Ping An provedl v Hongkongu nedávno změny. Podle údajů byla „Anke Investment (Hong Kong) Co.

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky-1

  , Ltd. “ registrovaná v Hongkongu pod Ping An of China přejmenována na „Ping An Technology (Hong Kong) Co.

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky-2

  , Ltd. “a představili tři manažery skupiny jako ředitele, jmenovitě Chen Xinying, výkonného zástupce generálního ředitele Ping An Group, Chen Liming, generálního ředitele Ping An Technology a Li Yiguang, zástupce generální ředitel Ping An Technology. V současné době jsou na trhu v oběhu karty Octopus.

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky-3

   Existuje až 35 milionů kopií, ale jeho záměrem není dále využívat obrovskou zákaznickou základnu. Dokonce i vstup do podnikání virtuálního bankovnictví, zejména s ohledem na podrobnosti. Ping An z Číny se zajímá o založení Octopus a pokynul jí. Společnost Octopus nedávno zvážila, že technické problémy lze předat společnosti Ping An Technology, dceřiné společnosti čínské společnosti Ping An, a proto se domnívá, že stojí za to ji prostudovat; dalším klíčovým bodem studie je však to, že společnost Octopus nepřímo drží vláda prostřednictvím MTR (00066), část vlastního kapitálu je nepřímo držena.

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky-4

  Pokud vláda nepřímo drží virtuální banku, je to vhodné? Rozumí se však, že i když Octopus nemusí být ochoten spolupracovat, Ping An hodlá založit virtuální banku. Ping An Technology, dceřiná společnost skupiny Ping An, v posledních letech aktivně vyvíjí finanční technologie, jako je umělá inteligence a blockchain.

Říká se, že čínská společnost Ping An a Octopus budou společně žádat o licenci hongkongské virtuální banky-5

Rovněž již dříve vyhrála nabídku platformy pro financování blockchainového obchodu Hongkongské banky. Brzy ráno vstoupil na hongkongský trh finančního průmyslu. Odpovědný redaktor: Du Yan SF007 Horké doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).