Vzdělání

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život

souhrn

Hualong.com.cn v 10 hodin dne 13. června. Kvalita života se stále zlepšuje. Je nezbytné, aby lidé měli takové životní prostředí - uvnitř i vně rezidence jsou vzácné přírodní ekologické zdroje, které obyvatelům poskytují pocit pohodlí a kvality života. Sunac Jin Kairong Mansion má jedinečné ekologické zdroje a kombinuje přírodu s původní ekologickou životní scénou, po které lidé touží,Abyste mohli dýchat venku

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-0

  Hualong. com. cn v 10 hodin dne 13. června.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-1

   Kvalita života se stále zlepšuje. Je nezbytné, aby lidé měli takové životní prostředí - uvnitř i vně rezidence jsou vzácné přírodní ekologické zdroje, které obyvatelům poskytují pocit pohodlí a kvality života. Sunac Jin Kairong Mansion má jedinečné ekologické zdroje a kombinuje přírodu s původní ekologickou životní scénou, po které lidé touží,Umožňuje vám dýchat přírodní kyslík v parku a zeleně venku a žít doma u jezera a cítit zdroj života.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-2

   Vykreslování projektů.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-3

   Městský park sousedí s Sunac Jinkai Rongfu Lake Yard Row. Nachází se na třídě Jinkai a má své jedinečné přírodní zdroje. Je obklopen parky na úrovni města, je plný krajiny a vitality a shromažďuje asi 3300 akrů zahrady expo zahrada,Asi 2 295 akrů centrálního parku, solární lesní park (ve výstavbě) a asi 3 800 akrů špičkového golfového hřiště, včetně 10 000 akrů parků, je fascinující přírodní scenérie na cestě domů.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-4

   Při procházce v Expo Parku si můžete užít kulturní zážitek, který přináší 127 výstavních parků, 23 scénických míst a více než 40 pavilonů a chodeb v parku; husté lesy, potoky,Centrální park s ostrovy a jezery vám umožní užít si více vzrušení. Ať už toužíte po svobodě a otevřenosti turistiky lesem, nebo toužíte po svobodě cyklistiky kolem jezera, můžete být v takovém městském parku Ocitnete se v rychlém životě, nechte únavu sraženou v rychlém životě vyjádřit v jasné a živé jarní scenérii. Skutečná scéna parku Garden Expo, jezero Banyan, je společníkem jezera Rongchuang Jinkai Rongfu Lake Courtyard, které integruje architekturu, humanitní vědy a přírodu. Parky na úrovni měst poskytují zaneprázdněným moderním lidem možnost kontaktu s přírodou na nulovou vzdálenost.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-5

   Příležitost k přirozené intimitě se odráží také v oddanosti Sunacu struktuře hor a jezer, která nesplňuje přírodní krásy asi 3. Banketní jezero o rozloze 30 000 metrů čtverečních a téměř 100 metrů dlouhá prkna se přímo dostanou na vodní plošinu ve středu jezera, což vám umožní užít si prosperující scenérii, rozloučit se s nudou a nudou a plně si užít volný čas a krása života jezera.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-6

   Není to jen projev kvality života, krásy života ve městě budovaný horami, vodou, městem a lidstvem, ale také symbol vznešeného postavení obyvatel. Znamená to, že ideální skutečný ideál lidského osídlení byl skutečně realizován, zobrazuje smlouvu hor a řek, poločas volného času na jezerním ostrově a vyjadřuje přání moderních elit „majitele městského ostrova“ . Skutečný obraz jezera Yanhu Rongchuang Jinkai Nádvoří jezera Rongfu je seřazeno na ulici Jinkai. Je prosperující, když jdete ven, a přirozené, když přijdete dovnitř, a těší se ze soukromé sbírky parků na úrovni města.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-7

  Setkání se skutečnými horami a skutečnými vodami způsobí zrod těch nejskvělejších krystalů, které psychickým potřebám cestujících přinesou humánnější péči a uspokojení a slávu.

Sunac Finance otevírá vesnici Rongfu Lake Yard Row, aby si užívala ekologický a životaschopný život-8

Byla přidána nová kolekce velkých měšťanských domů v Sunac Lake Yard, Jinkai Bustling Li. Linka VIP: 023-63416999 Adresa prodejního centra: No. 1666, Jinkai Avenue, Liangjiang New District, Chongqing (vedle stanice světla Cuiyun Železniční trať 3).