Žena

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem

souhrn

Zprávy CCTV: V Nanchangu v Jiangxi způsobily dva dny větrného a deštivého počasí seškrábnutí třicetiletého platanu a zasáhlo nedaleký dům. Dva starší lidé v domě byli uvězněni. Pod vlivem silných dešťů byl odpoledne 11. odpálen na zem strom platan o průměru asi 50 cm a výšce více než 20 metrů na Jinpan Road ve starém městě Nanchang v Jiangxi.Rozdrťte dům

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem-0

  Zprávy CCTV: V Nanchangu v Jiangxi způsobily dva dny větrného a deštivého počasí seškrábnutí třicetiletého platanu a zasáhlo nedaleký dům. Dva starší lidé v domě byli uvězněni.

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem-1

   Pod vlivem silných dešťů byl odpoledne 11. odpálen na zem strom platan o průměru asi 50 cm a výšce více než 20 metrů na Jinpan Road ve starém městě Nanchang v Jiangxi.

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem-2

  Dům se zhroutil a v domě byli uvězněni dva starší lidé ve věku 60 let. Když se policie hlídající poblíž dozvěděla o incidentu, vrhli se na místo co nejdříve. Po více než 10 minutách záchrany byl jeden ze starších lidí úspěšně zachráněn. Uvězněná osoba Tu Sanmei: Spadla jedním úderem, jen jsem viděl, jak hlasitý je, spadl jedním úderem.

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem-3

  Starý muž byl zachráněn, ale její žena, která měla postiženou nohu, byla stále uvězněna v domě. O několik minut později se na místo vrhli hasiči a vojáci, kteří nejprve zhroucený strom uviděli motorovou pilou a poté po téměř půlhodině intenzivní záchrany byl úspěšně zachráněn také další starý muž. Poté, co byli dva starší lidé posláni do nemocnice, po vyšetření nedošlo k žádnému vážnému problému.

Nanchang, Jiangxi: Dva staří lidé uvěznění ve velkém stromu spadli na zem-4

Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.