Hra

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl

souhrn

Zisk China Huarong se v první polovině roku propadl. Vyšetřování Lai Xiaomin vyvolalo řetězovou reakci. Z hlavního důvodu poklesu výkonu China Huarong v oznámení uvedla, že to bylo hlavně kvůli úvěrovému riziku u některých finančních aktiv držena skupinou během běžného období. Byla vytvořena rezerva. Částka se meziročně významně zvýšila; rozsah externího financování skupiny se během běžného období významně zvýšil, což vedlo k výraznému meziročnímu zvýšení úrokových nákladů;A současná vlna kapitálového trhu

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-0

 Zisk China Huarong se v první polovině roku propadl. Vyšetřování Lai Xiaomin vyvolalo řetězovou reakci.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-1

  Z hlavního důvodu poklesu výkonu China Huarong v oznámení uvedla, že to bylo hlavně kvůli úvěrovému riziku u některých finančních aktiv držena skupinou během běžného období. Byla vytvořena rezerva. Částka se meziročně významně zvýšila; rozsah externího financování skupiny se během běžného období významně zvýšil, což vedlo k výraznému meziročnímu zvýšení úrokových nákladů;A velké výkyvy na kapitálovém trhu během současného období vedly k poklesu ocenění některých finančních aktiv držených skupinou.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-2

  Zhang Xiaoyun ZXY Večer 12. srpna společnost China Huarong Asset Management Co. , Ltd. (02799.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-3

 HK, dále jen China Huarong) vydala varování o zisku s uvedením, že se očekává, že skupina zaznamená kapitál připadající na kapitál šest měsíců končících 30. června 2018.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-4

  Čistý zisk akcionářů společnosti ve srovnání se stejným obdobím roku 2017 významně poklesl. Průběžné vyhlášení výsledků bude zveřejněno do konce srpna 2018. Podle zprávy o výkonnosti China Huarong činil čistý zisk společnosti připadající akcionářům v první polovině fiskálního roku 2017 přibližně 13,361 miliardy RMB, což je meziroční nárůst o 20,1%; tržby byly přibližně 60,806 miliardy RMB, meziročně meziroční nárůst o 51,97%. Na konci roku 2017 dosáhla celková aktiva společnosti China Huarong 1,87 bilionu RMB; čistá aktiva dosáhla 182,6 miliardy RMB;V roce 2017 dosáhla čistého zisku 26,60 miliardy RMB; průměrná návratnost vlastního kapitálu byla 18,1% a průměrná návratnost aktiv 1,6%.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-5

  Pokud jde o hlavní důvod poklesu výkonnosti, Čína Huarong v oznámení uvedla, že to bylo způsobeno zejména expozicí úvěrového rizika u některých finančních aktiv držených skupinou během současného období a výše opravných položek a výběrů se meziročně významně zvýšila meziročně; rozsah externího financování skupiny se v současném období výrazně zvýšil. Výsledkem bylo, že úrokové náklady meziročně výrazně vzrostly a kapitálový trh během současného období významně kolísal, což vedlo k poklesu ocenění některých finančních aktiv držených skupinou. Večer 17.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-6

  dubna tohoto roku, podle zpravodajské agentury Xinhua, přijal čínský tajemník a předseda čínské strany Huarong Lai Xiaomin disciplinární kontrolu a dohled nad osobami podezřelými ze závažného porušení disciplíny a zákona.

Zisk China Huarong v první polovině roku klesl-7

  Ráno 18.

  dubnaPříslušná osoba odpovědná za stranický výbor Čínské bankovní a pojišťovací regulační komise odešla do Číny Huarong, aby oznámila jmenování a odvolání personálu.

  tajemník strany společnosti a Li Xin, bývalý zástupce tajemníka výboru strany a předseda dozorčí rady společnosti Orient Assets, byl zástupcem tajemníka strany. Jako výkonný ředitel a předseda společnosti, Li Xin jako výkonný ředitel společnosti,Kandidáti na prezidenta. Wang Zhanfeng a Li Xin byli formálně zvoleni do těchto pozic 29.

  června.

  Podle zpráv v médiích projev Wang Zhanfenga na celosystémové pracovní konferenci konané po nástupu do úřadu ukázal, že napraví radikální styl dělání věcí v „období Lai Xiaomin“ a změní jej na „stabilní soulad“. Předchůdcem China Huarong byla společnost China Huarong Asset Management Company, která byla založena 1. listopadu 1999. Dne 28.

  září 2012 byla schválena státní radou a byla restrukturalizována na akciovou společnost. Dne 30. října 2015 byla společnost China Huarong uvedena na hlavní desce hongkongské burzy cenných papírů.

  V současné době má China Huarong 31 poboček, včetně Huarong Securities, Huarong Financial Leasing, Huarong Xiangjiang Bank, Huarong Trust, Huarong Futures, Huarong Rongde, Huarong Real Estate,Huarong International, Huarong Consumer Finance a další provozní dceřiné společnosti mají servisní síť pokrývající 30 provincií, autonomních oblastí, obcí přímo pod ústřední vládou a zvláštních správních regionů Hongkongu a Macaa po celé zemi. China Huarong poskytuje správu výkonných aktiv, správu aktiv, bankovnictví, cenné papíry, důvěru, finanční leasing, investice, futures, spotřebitelské financování a další vícenásobné licence,Multifunkční komplexní balíček finančních služeb. Poté, co byl Lai Xiaomin vyšetřován, spustila řada jejích dceřiných společností také řadu řetězových reakcí. Nejvlivnější jsou společnosti Huarong Securities a Huarong Trust.

  Podle zpráv v médiích China Huarong nedávno vydala dopisy svým dceřiným společnostem Huarong Securities a Huarong Trust, což naznačuje, že Zhu Xianzhong, předseda Huarong Securities,Pozice ředitele a právního zástupce, změna na kádr na úrovni generálního manažera odpovědného za řešení a likvidaci obchodního rizika; doporučuje se odvolat předsedu, ředitele a právního zástupce Shen Yiming Huarong Trust a změna na kádr na úrovni generálního manažera, odpovědný pro společnost Práce související se zmírňováním rizik a likvidací. Mezi nimi je Huarong Securities holdingovou společností China Huarong.

 Společně ji zahájili a založili společnosti China Huarong a Gezhouba Group Corporation. V současné době má společnost základní kapitál 5,841 miliardy juanů. Podle údajů v první polovině roku 2017 se společnost Huarong Securities umístila na 35.

  místě v celkových aktivech, 22. v příjmech a 18. v čistém zisku mezi 128 společnostmi s cennými papíry.

  Podle nejnovějších výsledků klasifikace cenných papírů v roce 2018 byla společnost Huarong Securities snížena z kategorie AA do kategorie BBB. Podle zpráv v médiích byla společnost Huarong Securities nedávno vystavena zásadním úpravám platů.

  Večer 10.

  srpna oznámila Čínská regulační komise pro cenné papíry na svých oficiálních webových stránkách, že Zhu Xianzhong, tajemník stranického výboru a předseda Huarong Securities, bude propuštěn z funkce člena 17.

  výboru pro přezkum emise (dále jen jako „Výbor pro kontrolu emisí“).

  Podle oznámení společnost Huarong Securities Co.

 , Ltd. před několika dny napsala Čínské regulační komisi pro cenné papíry,Aplikace Zhu Xianzhong již nebude sloužit jako člen 17. výboru pro zkoušku emise Čínské regulační komise pro cenné papíry.

  Čínská regulační komise pro cenné papíry se rozhodla odvolat Zhu Xianzhonga z funkce člena 17.

  výboru pro kontrolu emisí v souladu s „opatřeními výboru pro kontrolu emisí Číny v oblasti regulace cenných papírů“ (nařízení CSRC č. 134).

Reportér navíc zjistil, že od doby tiskuDalší funkce oficiálních webových stránek společnosti Huarong Securities stále fungují normálně, ale v úvodním sloupci vedení společnosti byla pod „údržbou systému“. Odpovědný redaktor: Du Yan SF007 Horké doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).