Auto

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!

souhrn

Ztráta hmotnosti je jako prodej vepřového masa, vážení jednou denně a ztráta 2 taelů je také tenčí. Zejména u dívek určuje číslo na stupnici její náladu na jeden den. Když mnoho lidí zhubne, věnují pozornost pouze změnám své vlastní hmotnosti. Dokonce mám pocit, že jsem hodně zhubla. Proč stále vypadá tlustý? Skutečně zdravý přítel pochopí procento svého tělesného tuku,Pouze poklesl podíl tělesného tuku

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!-0

 Ztráta hmotnosti je jako prodej vepřového masa, vážení jednou denně a ztráta 2 taelů je také tenčí. Zejména u dívek určuje číslo na stupnici její náladu na jeden den. Když mnoho lidí zhubne, věnují pozornost pouze změnám své vlastní hmotnosti.

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!-1

  Dokonce mám pocit, že jsem hodně zhubla. Proč stále vypadá tlustý? Skutečně zdravý přítel pochopí procento svého tělesného tuku,Pouze tehdy, když poklesne tělesný tuk, může tělo projít změnami otřesů. Pořiďte si obrázek a podívejte se, jaký vliv má tělesný tuk na tvar těla ↓ 1. 8 Dnes jsme pozvali Fang Yunyonga, zástupce vedoucího lékaře Interní kliniky Dongguanské nemocnice pro porodnictví a zdraví dětí, aby hovořil o snižování tělesného tuku.

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!-2

  Několik dní před případem dostala slečna Mo, která pracovala na ulici Nancheng v Dongguan City, lékařskou zprávu.

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!-3

 Zpráva působivě konstatovala: Míra tělesného tuku byla 29%, dosáhla kritického bodu a obvod pasu překročil standard.

Ještě jste neztratili váhu? Je možné, že k zastavení pláče je použita nesprávná metoda, lékař má trik!-4

  Divila se paní Mo.

  I když v práci obvykle méně cvičí, má výšku 166 (cm) a váhu 120 (kg). Výška a váha jsou v normálním rozmezí.

  Jaká je však míra tělesného tuku? Po návratu do kanceláře jsem zjistil, že 30% mých kolegů mělo za následek, že jejich procento tělesného tuku dosáhlo kritického bodu.

 Analýza lékaře: Slečna Mo není neobvyklá. Při každodenních konzultacích přicházejí pacienti s nadměrným množstvím tělesného tuku vyhledat lékařskou pomoc. Nejprve vysvětlete každému, jaké je procento tělesného tuku? Procento tělesného tuku je procento tělesného tuku ve vaší tělesné hmotnosti. Pokud je míra tělesného tuku u mužů 15% - 18% a míra tělesného tuku u žen 25% - 28%, patří to do normálního rozmezí.

 Jaké jsou důsledky nadměrného tělesného tuku? Je samozřejmé, že je to ošklivé. Závažnější je, že to přinese řadu problémů, které povedou k výskytu lidských kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění, endokrinních a metabolických onemocnění a onemocnění střev.

  Ukládání tuku ve stěně cév vede ke zpomalení průtoku krve a trombóze, což způsobuje cévní mozkovou příhodu, ischemickou chorobu srdeční a infarkt myokardu; ukládání viscerálního tuku,Způsobte ztučnění jater a tak dále. To není vše. Většina obézních lidí nejenže vypadá tlustě, ale má také nadměrný viscerální tuk. Pokud se tuk hromadí ve střevech a způsobuje nadměrné hromadění střevního tuku, je výskyt střevních nádorů o 50% vyšší než u normálních lidí.

  Takže hubnutí je ve skutečnosti záchranou života. Ztráta hmotnosti a snížení tělesného tuku, hubnutí je úspěšné. Fang Yunyong s tímto názorem nesouhlasí.

  "Existuje také velmi důležitý ukazatel úbytku hmotnosti, tj.

  Snížení míry tělesného tuku. To je nejdůležitější. " Musíte vědět, že pro stejnou váhu tuku a svalů , objem tuku je větší než objem svalů. Hodně.

  Chudneme, abychom ztratili tuk a snížili rychlost tělesného tuku. Samozřejmě jste řekli, že čím nižší je procento tělesného tuku, tím lépe,To je také špatné. Fang Yunyong uvedl, že příliš vysoká nebo příliš nízká míra tělesného tuku může snadno způsobit endokrinní problémy. Pokud je podíl ženského tělesného tuku nižší než 13%, je snadné způsobit endokrinní poruchy a způsobit neplodnost.

  Ztráta hmotnosti proto nemůže být jednostranná.

  Kromě hmotnosti musíme věnovat pozornost také tělesnému tuku, abychom udrželi tělesný tuk v normálním rozmezí. Jaký je normální rozsah?Jak vypočítat procento tělesného tuku? Procento tělesného tuku lze vypočítat metodou výpočtu BMI.

  Metoda výpočtu BMI ①BMI = hmotnost (kg) ÷ (výška × výška) (m) ② Tuk tuku: 1,2 × BMI + 0,23 × věk-5,4-10,8 × pohlaví (muž je 1, žena 0) Příklad: muž 25 let Vypočítejte míru tělesného tuku pro výšku 175 cm a hmotnost 92 kg ① Nejprve vypočítejte vzorec hodnoty BMI: BMI = hmotnost (kg) ÷ (výška × výška) (m) Skutečná:BMI = 92 (kg) ÷ (1,75 × 1,75) (m) = 30,04 (jsou zachována dvě desetinná místa) ) 0) Skutečné: 1,2 × 30,04 + 0,23 × 25-5,4-10,8 × pohlaví (muž je 1) = 25,598 se přibližně rovná 26, takže míra tělesného tuku tohoto muže: 26% normálního rozmezí tělesného tuku : ????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????????? ?Míra tělesného tuku u normálních dospělých je 15% - 18% u mužů a 25% - 28% u žen. Pokud je rychlost tělesného tuku příliš vysoká, je tělesná hmotnost vyšší než 20% normální hodnoty, lze ji považovat za obezitu.

  Obezita naznačuje nedostatečné cvičení, podvýživu nebo určité onemocnění endokrinního systému; pokud je rychlost tělesného tuku příliš nízká, je pod bezpečnou spodní hranicí obsahu tělesného tuku, tj. 5% u mužů a 13% - 15% u žen . Může to způsobit dysfunkci.

  Kromě vzorcových algoritmů vás Fang Yunyong naučí také vizuální metodu. Vizuální kontrola u žen: Normální rozsah míry tělesného tuku u žen je 25–28%. Míra tělesného tuku je 20–23%, při vizuální kontrole všech částí těla se tuk v zásadě neuvolňuje a nejsou odhaleny břišní svaly; míra tělesného tuku je 26–28% a pas a břicho jsou vizuálně málo uvolněné a tuk na jiných místech není uvolněný. Břišní svaly nejsou vystaveny; míra tělesného tuku je 29-31%, obvod pasu dosáhne 85 cm nebo více, což lze měřit ručně.

  Pokud mají ženy vesty, je jejich tělesný tuk přibližně 17–19%. Vizuální kontrola u mužů: Normální rozsah míry tělesného tuku u mužů je 15–18%.

  Míra tělesného tuku je 16-18%, vizuálně zkontrolujte tuk ve všech částech těla, břišní svaly nejsou viditelné a tuk v pase a břiše jsou trochu uvolněné;Míra tělesného tuku je 13-15%, tuk v každé části se v podstatě neuvolňuje vizuální kontrolou a břišní svaly se začínají trochu projevovat; míra tělesného tuku je 19-21% a obvod břicha přesahuje 85 cm Lze to měřit ručně. Pokud obvod pasu přesahuje 101 cm, oba patří k obezitě. Pokud má muž vestu, je jeho tělesný tuk přibližně 10–12%. Klíč k problému redukce tělesného tuku je tady, všichni chceme krásu,Chcete být zdraví.

  Existuje nějaký dobrý způsob, jak snížit množství tělesného tuku? Fang Yunyong také doporučuje každému dobrý způsob, jak snížit tělesný tuk: švihadlo je na prvním místě. Fang Yunyong uvedl, že švihadlo může udržovat pružnost nohou a konzumovat tělesné kalorie. Pokaždé, když přeskočíte lano, měli byste trvat na přeskakování půl hodiny.

  Druhý běží.

  Jogging pokaždé 30-45 minut,Běžecký pás používejte v tělocvičně nebo venku. Třetí je venkovní cyklistika. Každá jízda trvá 45 minut až 1 hodinu.

  Čtvrtý je push-up. Podle osobních okolností se držte 10-15 minut najednou, odpočiňte si uprostřed a doba odpočinku by neměla přesáhnout 1 minutu. Ženy se mohou také snažit dělat prkna ve skupinách. Fang Yunyong zvlášť připomněl, pamatujte na protahovací cvičení před a po cvičení.

 „Protahovací cvičení mohou pomoci zlepšit koordinaci svalových skupin. Pouze s tímto druhem cvičení mohou svaly růst rychleji. “ Editor také speciálně shromáždil následující sadu cvičení pro spalování tuků, nenechte si to ujít! „Burpee jump“, „jump lunge squat“, „horolezec“, „široké kliky“, „drtí“, „otevřené skoky“, „vysoké nohy“ a „ruské zvraty“. Když váš tělesný tuk poklesne, najdete že to není jen pro vás Ztráta tuku a tvarování je dobré.

  Vaše tělesná hmota také projde úžasnými změnami. Stačí začít,Metoda je správná, pak zbytek je úvaha o čase, dobře, nemluvme o tom, začněte zneužívat .

. . .