Ekonomika

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci

souhrn

Čínská ekonomická síť v Pekingu, 13. června. Nedávno bylo plánováno ministerstvo lidských zdrojů a sociálního zabezpečení, čínské školicí středisko vyšších úředníků, čínská národní síť pro školení zaměstnanců, národní otevřené univerzitní školicí středisko a „dvanácté pětileté“ ministerstvo školství projekt „Tradiční kultura a výzkum kultivace osobnosti žáků základních a středních škol“ obecná výzkumná skupina v Národní akademii školství a správy společně zahájila národní tradiční kulturní kosti základních a středních škol

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci-0

  Čínská ekonomická síť v Pekingu, 13.

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci-1

   června. Nedávno bylo plánováno ministerstvo lidských zdrojů a sociálního zabezpečení, čínské školicí středisko vyšších státních zaměstnanců, čínská národní síť pro školení zaměstnanců, národní otevřené univerzitní školicí středisko a „dvanácté pětileté“ ministerstvo školství projekt „Tradiční kultura a Obecná pracovní skupina„ Výzkum kultivace osobnosti žáků základních a středních škol “společně zahájil certifikační výcvik učitelů tradiční kulturní a základní páteřní školy na Národní akademii školské správy. V budoucnu se očekává, že učitelé základních a středních škol nastoupí na svá místa jak s osvědčením o páteřním učiteli, tak s osvědčením o odborných dovednostech. Zahájení tohoto projektu je poprvé od založení Lidové republiky v mé zemi, když Čína navrhla teorii přípravy učitelů a otestovala standardizované kurzy tradiční kulturní výchovy na základních a středních školách, aby si ověřila teorie předmětů vzdělávání a tvorba osnov.

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci-2

   Podle výzkumného plánu subjektu,Příprava páteřních učitelů tradiční kultury na základních a středních školách na celostátní úrovni je rozdělena do tří úrovní: základní, střední a pokročilá.

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci-3

   Obsah kurzů je rozdělen do pěti kategorií: „Myšlení filozofů před Qin“, „Základní Ancient Chinese "," Discipline Teaching Method Research "," Traditional Art Training "and" Advanced Special Topics Training ". Modul je jádrem s cílem kultivovat" kombinaci čínské kultury a tradičního umění "Nová generace středně pokročilých a vyšších profesionálních učitelů s „němčinou a uměním“. Tento inovativní kurikulární experiment prozkoumá mechanismus tréninku talentů a kurikulum experimentální standardizace pro tradiční kulturu mé země, které budou široce používány v učebnách základních a středních škol.

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci-4

   , Projekt bude národní úvěrovou bankou a „Guoxue Education“. „Zřízení vysokoškolských oborů položí teoretický základ disciplíny. Podle reportéra China Economic Net,Příprava učitelů tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi je rozdělena do dvou forem: osobní školení a online školení. Online školení je rozděleno do dvou platforem služeb, PC a mobilních zařízení, aby bylo možné vyzkoušet nové mediální technologie v efektivní komunikace tradiční kultury a vzdělávání učitelů a dalších inovativních modelů a služeb.

Učitelé tradiční kultury na základních a středních školách po celé zemi budou mít dvojí vysvědčení pro práci-5

Osvědčení o školení vydává Národní vzdělávací středisko pro otevřené univerzity "Osvědčení o klíčovém postavení učitelů tradiční kultury na základní a střední škole ", vydané Čínskou sítí pro národní odbornou přípravu personálu," Osvědčení o odborné způsobilosti učitele tradiční kultury na základních a středních školách ". .