Kultura

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži

souhrn

Xinhua News Agency, Peking 12. června (Reporter Lin Hui) 12. prosince informovala Generální celní správa, že celní orgány na mnoha místech zahájily centralizovanou operaci proti pašování rýže ve stejný den a zničily 27 podezřelých gangů pašujících rýži. Původně se odhadovalo, že pašovaná rýže byla asi 300 000 tun a hodnota případu byla asi 1,25 miliardy juanů. Rozumí se, že v 6:30 toho dne,Anti-pašerácký úřad Generální správy cel pořádá Kunming, Huangpu a Wu

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži-0

  Xinhua News Agency, Peking 12. června (Reporter Lin Hui) 12. prosince informovala Generální celní správa, že celní orgány na mnoha místech zahájily centralizovanou operaci proti pašování rýže ve stejný den a zničily 27 podezřelých gangů pašujících rýži.

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži-1

   Původně se odhadovalo, že pašovaná rýže byla asi 300 000 tun a hodnota případu byla asi 1,25 miliardy juanů.

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži-2

   Rozumí se, že v 6:30 toho dne,Anti-pašerácký úřad Generální správy cel uspořádal jednotnou organizaci více než 400 anti-pašeráckých kanceláří Kunming, Huangpu, Wuhan, Chongqing, Xi'an a místní veřejnou bezpečnostní policii. Současně provedli centralizované vyšetřování a zatýkání na více než 20 místech v Yunnan, Guangdong, Hubei, Chongqing a Shaanxi.

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži-3

   K 9:00 operace centralizovaného sběru sítě úspěšně zajala 39 podezřelých z trestných činů. Na místě bylo zadrženo podezření na pašování více než 2 000 tun rýže a šarže důkazních materiálů.

Celní orgány rozbily 27 podezřelých gangů pašujících rýži-4

Zničilo 27 podezřelých pašeráckých gangů najednou a přerušilo několik řetězů pašování zahrnujících vstup, skladování, změny balení, přepravu a velkoobchodní prodej. Po předběžném ověření výše zmíněné pašerácké gangy od roku 2014 nakupovaly rýži v Myanmaru a Vietnamu a rýži od Yunnan, Yunnan a Vietnam. Pašoval a pašoval do příhraničních oblastí Guangxi a poté se převlékl do domácích obalů, kam se za účelem silniční dopravy dopravil za účelem zisku do Yunnan, Guangdong, Hubei, Chongqing, Shaanxi a dalších. .