Zprávy

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou

souhrn

Hualong.com, 13. června v 10 hodin, je obchodní čtvrť Guanyinqiao komplexní oblastí městských služeb, která integruje šest funkcí financí a pojištění, obchodní ředitelství, obchod a logistiku, informační technologie, poradenské služby a výstavní turistiku. Longfor využívá rozvojových příležitostí, využívá charakteristik Guanyinqiao, které odlišují tradiční čisté podnikání, a usiluje o vybudování klíčového podnikání s obchodními funkcemi vyšší třídy a silnou obchodní ekonomickou hodnotou.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-0

  Hualong. com, 13.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-1

   června v 10 hodin, je obchodní čtvrť Guanyinqiao komplexní oblastí městských služeb, která integruje šest funkcí financí a pojištění, obchodní ředitelství, obchod a logistiku, informační technologie, poradenské služby a výstavní turistiku.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-2

   Longfor využívá rozvojových příležitostí, využívá charakteristiky Guanyinqiao, které ho odlišují od tradičního čistého podnikání, a snaží se budovat hlavní obchodní aktiva, která mají jak špičkové obchodní funkce, tak silnou obchodní ekonomickou hodnotu. „Business first, then business" Longfor se chopí nových příležitostí na obchodním trhu. V éře velkých podniků je mnoho nově vznikajících městských komplexů „nejdříve komerční provoz, pak prezentace obchodních služeb“, to znamená udělat dobrou práci při podpoře podnikání a vytvoření živého podnikání. Atmosféra, silný marketing dalších komerčních formátů nebo kancelářských produktů bude provedena později.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-3

   Ať už se jedná o společnost z žebříčku Fortune 500 nebo o začínající technologickou startupovou společnost,Na okolní obchodní zařízení existují přísnější požadavky. Obchodní čtvrť Guanyinqiao hraje dvojí roli obchodu a obchodu a její obchodní prosperita vedla k vzkvétajícímu rozvoji obchodního trhu. Společnost Longfor Business využila tohoto trendu, spojila se s předními světovými týmy, plánovala vybudovat obchodní mezník na světové úrovni v hlavní obchodní čtvrti Guanyinqiao a stimulovala vytváření větší hodnoty a bohatství v Guanyinqiao. Rozhodnuto stát se předváděcím místem pro obchodní aktiva.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-4

   Komerční hodnota New One Street, komplexu 100 miliard juanů, zdůrazňuje inovativní tradiční obchodní model New One Street, který integruje obchod a obchod, a těší se luxusním špičkovým obchodním zkušenostem v hlavních obchodních čtvrtích a přináší vysoce kvalitní městské zdroje a úrovně veřejných služeb v obchodním životě, obchodní atmosféra, získávání informací a pohodlná zkušenost s kontaktem s klíčovými postavami. Ulice Xinyi má zjevné výhody, pokud jde o špičková obchodní zařízení a okolní obchodní atmosféru a další měkké konfigurace. New One Street si klade za cíl spoléhat se na prosperující obchodní zázemí obchodní čtvrti Guanyinqiao, aby vytvořil aktivní obchodní atmosféru a vytvořil obchodní platformu na jednom místě, která poskytuje špičkovým podnikatelům obchodní komunikaci a módní nakupování.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-5

  Xinyi Street, která přináší městským elitám životní zkušenost na plný úvazek, vytvoří charakteristický blokový blok 24 hodin.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-6

   Na základě stávajícího obchodního objemu Guanyinqiao přes 600 000 metrů čtverečních vlastní kompletní obchodní komplex o rozloze 177 000 metrů čtverečních a 1 388 metrů dlouhou pěší ulici, která byla oficiálně otevřena v září tohoto roku.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-7

   Zároveň přilákat více vysoce kvalitních obchodníků s velkým potenciálem pro obchodní hodnotu,Mezi nimi se Yonghui a CGV usadili předem, aby do obchodního života vložili více obchodní vitality. Hlavní obchodní aktiva společnosti Longfor, vedoucí na obchodním trhu Chongqing se svou vlastní hodnotou, mají stavební plochu přibližně 43-100 metrů čtverečních hlavních obchodních aktiv. Hlavní obchodní aktiva budou brzy k dispozici a vy si budete moci elitní obchodní zkušenosti užít snadno a luxusně. Máte se na co těšit.

Vlajková loď obchodního objemu obchodní čtvrti, obchodní aktiva Xinyijie opět rostou-8

Vítejte na konzultaci: 023—67139009.