Automatický

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků

souhrn

Zprávy CCTV: Na pravidelné tiskové konferenci ministerstva zahraničních věcí, která se konala dnes (12.), mluvčí Lu Kang představil, že právě skončené 17. zasedání Rady hlav hlav Šanghajské organizace pro spolupráci přineslo plodné výsledky a Čína bude převzít funkci Šanghajské organizace pro spolupráci. Zorganizovat rotující předsednictví a Čína bude vážně plnit své povinnosti. Podle Lu Kanga Šanghajská organizace pro spolupráci poprvé rozšířila své zaměstnance.Přijměte Indii a Pákistán jako SCO

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků-0

  Zprávy CCTV: Na pravidelné tiskové konferenci ministerstva zahraničních věcí, která se konala dnes (12. ), mluvčí Lu Kang představil, že právě skončené 17. zasedání Rady hlav hlav Šanghajské organizace pro spolupráci přineslo plodné výsledky a Čína bude převzít funkci Šanghajské organizace pro spolupráci.

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků-1

   Zorganizovat rotující předsednictví a Čína bude vážně plnit své povinnosti. Podle Lu Kanga Šanghajská organizace pro spolupráci poprvé rozšířila své zaměstnance.

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků-2

  Přijměte Indii a Pákistán, aby se oficiálně staly členskými státy Šanghajské organizace pro spolupráci. Starí i noví členové vyjádřili, že budou pokračovat v prosazování „šanghajského ducha“ a v posilování spolupráce.

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků-3

   Mluvčí ministerstva zahraničních věcí Lu Kang: Rozhodlo se společně podporovat rozvoj mezinárodního řádu spravedlivějším a rozumnějším směrem a podporovat budování společenství se společnou budoucností pro lidstvo. Velmi chválím „Summitové fórum mezinárodní spolupráce „Belt and Road“ podporuje výstavbu „Belt and Road“ ve spolupráci s iniciativami regionální spolupráce a národními rozvojovými strategiemi.

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků-4

   Lu Kang uvedl, že všechny členské státy souhlasily s dalším posílením výměn a spolupráce v oblasti bezpečnosti, ekonomiky a humanitní obory, včetně Přijmout účinná opatření k provedení právě podepsané „Úmluvy o spolupráci proti extremismu v Šanghaji“;Přijmout praktická opatření na podporu usnadnění obchodu a investic v regionu a upevnění základů pro spolupráci v různých oblastech. Na schůzce byly rovněž předloženy některé nové iniciativy: Čína bude usilovně vykonávat své povinnosti podporovat společnou prosperitu členských států SCO a přinášet hmatatelné výhody obyvatelům všech zemí.

Ministerstvo zahraničních věcí: Summit v Astaně dosáhl plodných výsledků-5

(Reportér CCTV Shen Yang) odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.