Kultura

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“

souhrn

Čínská ekonomická síť v Pekingu 13. června Podle zprávy 12. čínské sítě Nikkei společnost Hon Hai Sharp minulý pátek žalovala ve Spojených státech společnost Hisense: Byl nucen přestat používat společnost Sharp z důvodu, že společnost Hisense prodávala nekvalitní a cenově dostupné produkty Sharp. Značka a kompenzace 100 milionů amerických dolarů. Reportér chápe, že v červenci 2015 společnost Hisense získala veškerý kapitál a aktiva závodu Sharp v Mexiku.Získejte také Sharp TV

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-0

 Čínská ekonomická síť v Pekingu 13. června Podle zprávy 12.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-1

  čínské sítě Nikkei společnost Hon Hai Sharp minulý pátek žalovala ve Spojených státech společnost Hisense: Byl nucen přestat používat společnost Sharp z důvodu, že společnost Hisense prodávala nekvalitní a cenově dostupné produkty Sharp.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-2

  Značka a kompenzace 100 milionů amerických dolarů. Reportér chápe, že v červenci 2015 společnost Hisense získala veškerý kapitál a aktiva závodu Sharp v Mexiku. Zároveň získala právo používat značku Sharp TV v Severní a Jižní Americe; 2. dubna 2016 získala společnost Hon Hai 66% podíl ve společnosti Sharp a získala zpět právo používat evropskou značku.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-3

  Pak vyšlo najevo, že Foxconn si chtěl od Hisense nárokovat americkou značku Sharp a byl odmítnut.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-4

 V rozhovoru s tchajwanskými mediálními technologiemi Dai Zhengwu uvedl, že s podporou Hon Hai může podniknout destruktivní opatření.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-5

 V následující sérii událostí se zdá, že „destruktivní akce“ se nezastavily a soudní spory eskalovaly tření. Co je pravda? Reportér vyřešil a obnovil průběh tohoto incidentu pohovorem s osobou odpovědnou za zámořský trh Hisense. V nejtěžší době Hisense zachránil Zhu Dana, zástupce generálního ředitele Hisense International Marketing, a přijal rozhovor s novináři.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-6

 „Zlí by měli nejprve žalovat! Toto je Foxconnův„ Sharp “pro pomstu!“ Vyjádřil rozhořčení nad Sharpovým chováním. Zhu Dan představil: V roce 2015 Sharp, který měl obtížné podnikání a utrpěl vážné ztráty, opakovaně navštívil Hisense v naději, že najde nejlepší „osobu“ pro dítě „severoamerického Sharpu“. Je to v této souvislosti,Hisense se rozhodl „vyřešit potíže“ na severoamerickém trhu Sharp: získat a převzít závod Sharp Mexico a hostit prodej severoamerické značky Sharp (6. ledna 2016 - 5.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-7

  ledna 2021). Od té doby jsme vybrali vynikající vojáky k revitalizaci továrny, obnovení kanálů a vstřikování technologie kvality obrazu Hisense ULED do Sharpu, který téměř stagnoval ve výzkumu a vývoji. Lze říci, že po převzetí SharpuUdělali jsme maximum a zaplatili jsme hodně úsilí: produktová struktura, tržní prodej a prodej produktů Sharp se významně zlepšily a zvýšily a Sharp v Severní Americe se postupně vrátil k běžnému „způsobu řízení“.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-8

  Zhu Dan v úmyslu porušit smlouvu a pokračovat v destruktivních akcích představil, že v říjnu loňského roku navštívil Hisense Dai Zhengwu, prezident Sharpu z Foxconnu. Hisense byl tak divoký, že Hisense jeho žádost o „převzetí“ značky Sharp jako samozřejmost odmítl.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-9

  Princip Hisense je jednoduchý: plnit smlouvu, respektovat smlouvu a být čestný a rovný! Ale od té doby pan Dai prohlásil prostřednictvím tchajwanských médií Technews: S podporou Hon Hai přijme destruktivní opatření, aby byl Hisense „Sharp“. Vyplivni to. Od té doby pokračují „destruktivní akce“: přestaňte dodávat obrazovky společnosti Hisense, pokračujte v hledání chyb ve Spojených státech, porušujte smlouvu ve Spojených státech o prodeji zboží kanálům Hisense a jednostranně zasílejte dopisy společnosti Hisense: požadujte, aby představení smlouvy zastaveno . .

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-10

 . Základním účelem je zasahovat do normálního obchodního řádu „Sharp North America“ a narušit jej. Když mluvíme o důvodech Sharpova soudního procesu,Zhu Dan to kategoricky popřel: Po převzetí Hisense se běžně 32palcové, 50palcové a 65palcové televizory na americkém trhu a cenový index značky Sharp výrazně zvýšily.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-11

  Během veletrhu CES 2016 byly nejnovější recenzované televizní produkty řady Sharp N7000 společnosti Hisense také vybrány jako „Cena redakce“ na webu Review. com ve Spojených státech. A Sharpovy takzvané individuální modelové produkty “„Problémy s kvalitou" je omluvou pro dotek porcelánu.

Hisense odpověděl na „Ostrý soudní spor“: Toto je fraška „Farmář a had“-12

  Nakonec Zhu Dan řekl: „Sima Zhao Zhizhi" společnosti Foxconn je na velmi nízké úrovni, je realistickou verzí příběhu „farmář a had". Charakterem je produkt! Hisense bude aktivně reagovat.

Současně zcela dodržujte licenční smlouvu na ochranné známky mezi oběma stranami a pokračujte ve výrobě a prodeji televizních produktů značky Sharp v Severní Americe. .