Přírodní

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017

souhrn

(Reportér Reporter Zhang Xinjun) Dne 9. června se reportér dozvěděl od odboru dopravy autonomní oblasti: V roce 2017 přijalo pole pro stavbu silnic v Xinjiangu poprvé model vládního a soukromého partnerství (PPP) pro stavbu dálnice Wutong Daquan-Mulei projekt. PPP projekt je v současnosti dálniční PPP projekt s nejdelšími kilometry výstavby a největší investicí v našem okrese.Wutong

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017-0

  (Reportér Reporter Zhang Xinjun) Dne 9. června se reportér dozvěděl od odboru dopravy autonomní oblasti: V roce 2017 přijalo pole pro stavbu silnic v Xinjiangu poprvé model vládního a soukromého partnerství (PPP) pro stavbu dálnice Wutong Daquan-Mulei projekt.

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017-1

   PPP projekt je v současnosti dálniční PPP projekt s nejdelšími kilometry výstavby a největší investicí v našem okrese. PPP projekt se skládá ze tří úseků od Wutong Daquan do Xiamaya do Yiwu, Yiwu do Barkun a Barkol do Mulei. Délka hlavní trasy je 514,95 kilometrů a celková investice je přibližně 17,87 249 miliard juanů.

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017-2

   Po dokončení projektu bude vybudována velká a nejrychlejší cesta ze severní části vlasti do našeho okresu.

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017-3

   Ve srovnání se vstupem do jižní části Jiuquan přes soutěsku Xingxing do Pekingu,Počet kilometrů se zkrátí o více než 1300 kilometrů. Současně bude otevřena nejrychlejší trasa k moři z přístavu Horgos na severní okraj přístavu Tchien-ťin a bude postaven nejrychlejší „euroasijský kontinentální most“ z přístavu Tchien-ťin do nizozemského přístavu Rotterdam.

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017-4

   Rozumí se, že za účelem zajištění dokončení investičních úkolů ve výši 200 miliard juanů v letošním roce a 1 bilionu juanů v období „třináctého pětiletého plánu“ bude odbor dopravy autonomního regionu vědecky koordinovatKomplexně implementovat politiky na podporu a vedení inovativního využívání modelů PPP na všech úrovních, aktivně přilákat velké skupiny, velké podniky a další sociální kapitál k účasti na výstavbě dopravy a co nejdříve urychlit implementaci PPP projektů. V současné době existuje 11 PPP projektů na stejné úrovni odboru dopravy autonomního regionu s celkovou investicí 21,1 miliardy juanů. Mezi nimi byly pro veřejné nabídkové řízení otevřeny balíčky balíčků 8 projektů, včetně Wutong Daquan pro Mulei a Urumqi pro Yuli;Přípravné práce úseku Karamay-Wugongtai na trati S201 k projektu prvotřídní rychlostní komunikace, projektu (G218) Nalati-Baluntai a projektu S21 Urumqi do Wujiaqu do Aletai se zintenzivňují. Byla provedena příprava 75 balíčků PPP projektů ve všech prefekturách a městech a byla vyhlášena oznámení o výběrovém řízení na 28 balíčků projektů.

První PPP projekt výstavby dálnice Xinjiang přistál v roce 2017-5

.