Soutěž

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:32. Nedávno byla žena v Shapingbě v Chongqingu léčena na onychomykózu v obchodě s koupelí nohou poblíž jejího domova. Peníze byly utraceny, ale onychomykóza nebyla vyléčena. Našel jsem majitele obchodu na koupání nohou, aby tento argument prodiskutoval, a obě strany měly spor. Asi v 19:00 dne 10. června přijala Awada, tři hlavní letky 110 expresní divize Úřadu veřejné bezpečnosti okresu Sha, policejní rozkaz od velitelského centra s nápisem: Shuangbei

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-0

 Hualong. com, 13. června, 10:32.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-1

  Nedávno byla žena v Shapingbě v Chongqingu léčena na onychomykózu v obchodě s koupelí nohou poblíž jejího domova. Peníze byly utraceny, ale onychomykóza nebyla vyléčena. Našel jsem majitele obchodu na koupání nohou, aby tento argument prodiskutoval, a obě strany měly spor.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-2

  Asi v 19:00 dne 10.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-3

  června obdržel Sutian, policista ze tří hlavních oddílů 110 Kuaichu úřadu veřejné bezpečnosti okresu Sha, policejní rozkaz z velitelského centra a řekl: V obchodě s terapií nohou poblíž Shuangbei Special Steel Garden Community.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-4

 Požádejte o pomoc policii. Policie spěchala do obchodu s pedikůrou, kde k incidentu došlo, a zjistila, že se obě klientky v horkém počasí potily a navzájem se obviňovaly. Policie obě strany okamžitě přesvědčila k odchodu.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-5

  Rozumělo se, že volající byla paní Zhao, provozovatelka obchodu s terapií nohou, a druhá strana, paní Chen, byla zákazníkem obchodu s myčkami nohou. Paní Chen řekla policii před třemi lety, že zaplatila 360 juanů tomuto obchodu na terapii nohou za léčbu onychomykózy na pravé noze.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-6

 Onychomykóza však nebyla do toho dne vyléčena, a proto požádal šéfa o vrácení poloviny poplatku za léčbu.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-7

  Šéf, paní Zhao, vysvětlil policii, že důvodem, proč se onychomykóza paní Chen nevyléčila, bylo to, že nedodržovala plán a průběh léčby předepsané v obchodě, a proto odmítla refundovat jakékoli výdaje. Policie zjistila, že spor mezi oběma stranami byl malý,Ale obě ženy si myslí, že vzájemný přístup není dobrý. Bez ohledu na dusné počasí na místě činu, aby znovu získal okamžitou „důstojnost“ a „temperament“, opakovaně obviňoval druhou stranu ze slovního násilí, ignoroval pot jeho hlavy a očí lidí kolem sebe.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-8

  Poté, co se policie o věci dozvěděla, oddělili lidi od obou stran a nechali je tři minuty uklidnit.

Onychomykóza nebyla vyléčena, policie trpělivě zprostředkovávala spory-9

 Poté byly obě strany poučeny a vzdělány.

  Policie doporučila hostovi, paní Chenové, aby nebyl nepřiměřený a aby ustoupil a rozšířil oblohu. Poraďte majitelce obchodu, paní Zhao, aby vydělávala peníze přátelským obchodováním a aby neodkládala běžné podnikání v obchodě kvůli malicherné záležitosti. Nakonec paní Zhao pod zprostředkováním policie souhlasila s vrácením ceny paní Chen 200 juanů.

Skončila tato zbytečná hádka. .