Sdružení

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10 hodin. Po srážce času vila vybledla ze svého pozlátka. Svým klidným a slavnostním stylem zhustila své kulturní dědictví a stala se měřítkem umění. Rongsheng Binjiang Huafu vyvíjí s Rongsheng 21 Špičkový systém vstoupil do Chongqing v roce 2016, jen aby inovoval životní zkušenosti z jižního Chongqing. Banan, místo s prostředky mimo tisk, vzkvétá

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-0

  Hualong. com, 13. června, 10 hodin.

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-1

   Po srážce času vila vybledla ze svého pozlátka.

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-2

   Svým klidným a slavnostním stylem zhustila své kulturní dědictví a stala se měřítkem umění. Rongsheng Binjiang Huafu vyvíjí s Rongsheng 21 Špičkový systém vstoupil do Chongqing v roce 2016, jen aby inovoval životní zkušenosti z jižního Chongqing.

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-3

   Banan, místo s prostředky mimo tisk, Rongsheng · Binjiang Huafu si vybral záliv Longzhou v Bananu,Místo s hlubokým kulturním dědictvím a nevytištěnými přírodními zdroji s úplnou krajinou se otevře nové souřadnice.

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-4

   Rongsheng se tentokrát vyvíjí přímo s mečem v Chongqing na jihu a v Bananu. Nádherný pohled. Produkt Binjiang Huafu je mistrovské dílo, spojení života a ideálů.

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-5

   Rongsheng · Binjiang Huafu shromažďuje horu Chongqing,Vodní zdroje jsou integrovány, vila na břehu řeky je ze své podstaty mimořádná a poskytuje lidem luxusní prostor a pohodlné užívání. 12,3 metrů široká plocha, velké vily obklopují zahradu, denní světlo 270 stupňů, každý design vám umožní protáhnout se ve svém životě. Nejen to, ale prostorové plánování vily je také dobře promyšlené a design apartmánů každé domácnosti,Soukromá krajina je vynikající.

Vila Rongsheng Jiangshan respektuje éru lidských sídel-6

   V prvním patře rezidence jsou pokoje pro seniory a pokoje pro chůvy a výtahové šachty o rozměrech 2 x 2 m jsou vyhrazeny, aby zohledňovaly jemnosti budoucího života zákazníků. Rongsheng · Binjiang Huafu, vzácná krajinná vila, je jako slavné obrazy Zhang Daqiana. Díla slavných mistrů jsou vzácná.

Totéž platí pro Rongsheng · Binjiang Huafu. Rongsheng 245㎡ Vila Babin Road Jiangshan,Ohromující debut brzy! Podrobnosti najdete v dočasném prodejním centru Rongsheng Binjiang Huafu (vedle Starbucks v Banan Wanda Plaza) nebo volejte (023-62330000).