Právní

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:32. Nedávno byla žena ve městě Shapingba v Čchung-čching, která přivezla svého psího psa do autobusu, zastavena řidičem ve službě a požádána, aby okamžitě vystoupila, ale spolujezdečka to odmítla a strojvedoucí odmítl. Když vlak nastartoval, ostatní cestující rozzlobeně zavolali policii. 11. června 2017 v 9:30, kancelář veřejné bezpečnosti Shapingba 110 Express Office 3

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování-0

  Hualong. com, 13. června, 10:32. Nedávno byla žena ve městě Shapingba v Čchung-čching, která přivezla svého psího psa do autobusu, zastavena řidičem ve službě a požádána, aby okamžitě vystoupila, ale spolujezdečka to odmítla a strojvedoucí odmítl.

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování-1

   Když vlak nastartoval, ostatní cestující rozzlobeně zavolali policii. V 9:30 dne 11. června 2017 tři hlavní týmy kanceláře 110 Express Office of Shapingba Public Security Bureau, Wang Fenglong,Cheng Yongqiang obdržel od policie zprávu, že: cestující jedl autobusem se psem, řidič zastavil, cestující z autobusu nevystoupil, řidič autobus nenastartoval a požádal o pomoc policii.

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování-2

   Policie se okamžitě po přijetí policie vrhla na místo. Po zjištění se žena v autobuse odvedla se psem.

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování-3

   Podle předpisů řidič autobusu nedovolil cestujícím vzít psa a požádal cestující, aby vystoupili autobus. Cestující zůstala mrtvá a spor mezi oběma stranami byl na mrtvém bodě. Policie na místě informovala cestující a řekla jí, že v souladu s předpisy pro správu městské hromadné dopravy jí skutečně není dovoleno jet autobusem se svým psem.

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování-4

   Doufala, že se bude řídit předpisy a nebude zdržovat ostatní cestující v autobuse. Cestující pak vyjádřila porozumění a řekla, že okamžitě vystoupí z autobusu.

Cestující vezou do autobusu své psy a řidič zabrání neúmyslnému parkování-5

Policie připomněla:Podle předpisů městské hromadné dopravy nesmí být v autobusu povoleni domácí mazlíčci. V autobuse mohou být přepravováni pouze vodicí psi s osvědčením o pracovním psovi, slyšící psi a další psi, kteří pomáhají zdravotně postiženým. Doufám, že každý bude dodržovat městskou hromadnou dopravu správa, civilní jízdy. .