Politický

První čínský univerzitní vědecký veletrh se otevře v Huizhou 22. června

souhrn

Novinky v Dayangu Odpoledne 12. června se v Huizhou konala tisková konference prvního veletrhu čínských univerzitních vědeckých a technologických úspěchů. Li Zhimin, ředitel Centra pro rozvoj vědy a techniky na ministerstvu školství a generální tajemník organizačního výboru prvního vědeckého veletrhu, oznámil, že první vědecký veletrh se bude konat v Kongresovém a výstavním centru Huizhou v provincii Kuang-tung od 22. až 24. června. Od 12. června byla založena Pekingská univerzita.,Univerzita Tsinghua a dalších téměř 30

První čínský univerzitní vědecký veletrh se otevře v Huizhou 22. června

První čínský univerzitní vědecký veletrh se otevře v Huizhou 22. června-0

  Novinky v Dayangu Odpoledne 12. června se v Huizhou konala tisková konference prvního veletrhu čínských univerzitních vědeckých a technologických úspěchů. Li Zhimin, ředitel Centra pro rozvoj vědy a techniky na ministerstvu školství a generální tajemník organizačního výboru prvního vědeckého veletrhu, oznámil, že první vědecký veletrh se bude konat v Kongresovém a výstavním centru Huizhou v provincii Kuang-tung od 22. až 24.

První čínský univerzitní vědecký veletrh se otevře v Huizhou 22. června-1

   června. Od 12.

První čínský univerzitní vědecký veletrh se otevře v Huizhou 22. června-2

června byla založena Pekingská univerzita. ,Na vědecký veletrh se přihlásilo téměř 300 domácích i zahraničních univerzit, včetně univerzity Tsinghua, včetně více než 200 zúčastněných univerzit; 838 zúčastněných společností si vyžádalo téměř 10 000 vysokých škol a univerzit na podporu projektů zaměřených na úspěchy. (Reportér Guangbao Qin Zhongyang, korespondent Li Yuying).